Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

Martinka229

zziara ked som bola mladsia, tak v tom som sa aj ja vyzivala, ze som vymyslala a tesila som sa potom z toho ako kto reagoval. Ale dnes uz na to nemam nejako energiu ani cas, teraz mi vyhovuje riesit darceky stylom, ze prakticke veci vyberam, kupujem, aby to oslavenec ocenil :)

zziara

lantalia to obdivujem aj ja, že niekto má na to čas a chuť také veci vymýšľať, neviem ja na to nejako nemám ani fantáziu ani predstavu ani nič, to s tým sa človek asi musí narodiť

hamula

Jáj, to potom áno, v takom prípade by som tomu celkom rozumela. Ale inak asi ani nie, lebo podľa mňa objednať cez Notino dobrý kvalitný parfum a tým niekoho obdariť tak to je darček jak lusk.
Tým sa nedá nič pokaziť :)

lantalia

Hamula, tak ak predtym vymyslala nejake specialne darceky, ze site kazdemu na mieru, tak mozno to tak vnima, lebo viem, ze su ludia, aj kamosku mam taku, ze kazdemu vymysla specialny darcek, nieco uplne osobne, co teda fest obdivujem ;)

zziara

kikamika keď máš aspoň trošku predstavu, čo má kto rád, tak kľudne choď do toho, je to osobný darček, ktorý nezarmúti, práve naopak, vyčarí radosť, najmä ako tu už viackrát zaznelo, nie je to darček na ktorý by niekde padal prach, ale bude dennodenne využívaný :)

dobibina

poviem ti, ze podla mna to je lepsi darcek ako cokolvek ine...pretoze je to osobny darcek...je to darcek, ktory vydrzi...ktory nebude niekde zavadzat, ale clovek ho ozaj vyuzije a hlavne si spomenie na teba kazdy den ked ho bude pouzivat...

kikamika

crocinka: myslis, ze je dobry napad kupit parfum ako darcek? Alebo s tym by som nemala spekulovat? Neviem si pomoct nejako s darcekmi, nejako tento rok moja fantazia zlyhava, preto zvazujem, ze by som poobjednavala parfumy, len mam trosku z toho strach, ci je to dobry napad :/

krtko7

hm. Crocinka o tomto myslíš, že by dosť chlapi vedeli povedať, popísať, teda ten môj bez debaty. Ten má veľmi rád parfumy, najmä na mne keď cíti. Že keď cíti vôňu, tak mu predstavivosť pracuje na plné obrátky :P :D