Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

crocinka

aj ja mam jeden taky, co pouzivam len na vzacne prilezitosti, najma co sa tyka vyrocia a tak, pri takych prilezitostiach ho pouzivam, ze ked som s mojim milovanym muzom :)

hirta

krtko niekedy je fajn meniť, z času na čas, je to taká príjemná zmena, aj pre nás, pre náš nos, viem o tom svoje, tiež som dlho nemala chuť vôbec meniť a skúšať nové parfumy, používala som len jeden, no časom som nejako zatúžila po zmene a teraz si streiedam pravidelne :)

Martinka229

krtko myslim, ze kazdy to ma inak, ja napriklad pouzivam parfum na bezne nosenie, ktory kamoska pouziva len na vzacne prilezitosti, je to aj o tom pocite, ktory clovek z tej vone ma :)

krtko7

hm. Blacky len tieto dva parfumy používaš a meníš? Či jeden máš na bežné nosenie a druhý na nejaké vzácne príležitosti??

Blacky

velmi pekne vonaju parfemy Valentino a Guerlain. Sama ich použivam a kupujem na Notino, pretože maju najlepšiu cenu

Martinka229

ked si otvoris eshop Notino a najdes si tam tu poukazku, tak tam mas aj napisane, ze platnost poukazky je 12 mesiacov od jej vystavenia :)
Co je relativne dlha doba si myslim, ze za ten cas si nieco clovek vie vybrat objednat :)

dobibina

kmina...ja som takto poukazku este nekupovala...ty hej?...aka je jej platnost?...myslim, ze dokedy je mozne ju vyuzit ci je to aj nejako casovo ohranicene??...

crocinka

zziara netrap sa tymto zbytocne, ved naco aj si zbytocne robit z takychto veci hlavu, ked ich vies vyriesit aj inak a pritom mozno este lepsie to bude ;)

Martinka229

tak kazda sme ina, co ti poviem, ale z tohto si nerob tazku hlavu, ved to vies aj vyriesit inak tak naco sa s tym trapit :)

zziara

martinka teba to ale niekedy bavilo, že si to zažila, ale ja vôbec nie, v takých veciach sa ja nejako neviem nájsť, ale šak nič to máme dnes už kopu iných možností :)