Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

zziara

mat_ka áno, napríklad môj muž ten si spomína aj na to akú voňavku som používala, keď sme sa zoznámili :)

lantalia

Miriarka dostat parfum je super, aspon ja mam z toho radost, ale som rada ak si mozem nejaky kupit aj sama, ze mozem skusit viac voni, ze proste sama mozem nechat pracovat tu svoju fantaziu chapes :)

mat_ka

Vzorky nie sú drahé, najmä nie na Notino, keď si pozrieš tam, tak stoja pár eur, aj keď samozrejme záleží aký parfum, akú veľkú vzorku by si chcela, ale oplatí sa ti, keď chceš viac toho poskúšať a následne potom si vybrať ;)

sticka

miriarka, nie ze by som nechcela, ale tak chcem si uz aj sama vybrat a kupit :)
chcela by som sama sa v tom vediet zorientovat :) oreny ako cenovo vzorky vychadzaju? oplati sa to tak skusit??

Oreny

alebo si skus kupit, objednat male vzoprky parfemov as podla toho skušaj. Ono je to takto tažke proadit, pretože každemu sa pači niečo ine a to čo vonia na inom, nemusi pekne voniat na tebe

sticka

kocky vedeli by ste mi poradit nejaku kvetinkovu vonu?
nieco take svieze teraz na jar? uz davno som si parfum nekupovala, zakazdym to nechavam na draheho, ten mi kupuje taketo veci na sviatky, len rada by som si sama nieco vybrala

mat_ka

Toto áno, muži si tiež vône pamätajú, to čo im hovoríme často zabudnú, že to si v hlave nedržia, ale vôňu poznajú :)

zziara

toto je super, keď sa ti parfum s niečím alebo s niekým spája, je to paráda :)
podľa mňa si potom ten parfum, tú vôňu aj muž zafixuje, zaregistruje to, že takú vôňu používaš len keď ste spolu, len máte nejaký sviatok spoločný :)