Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

danielka216

tamirilka to je potom fajn, ja napriklad ked si idem objednavat tak uz aj susede davam vediet a objedname si spolu naraz rovno viacej toho.
Tiez som ju na to namotala, aj skrz tie dostupne ceny :)

tamirilka

..hirta tak jej treba pomoct ked jej to dlho trva...ale myslim ze s tymto sme sa asi uz kazda stretla...no ja to uz vybavujem tak ze si spolu s maminou nad to sadnem...poukazujem jej co ja si idem kupovat...preco si to idem kupovat a vyberieme spolu...

hirta

sticka a si ich kupovala cez Notino, či cez nejaký iný obchodík? no tak aby si sa dočkala, lebo ja keď takto čakám na mamku tak to je zakaždým na dlho, na dlhé lakte, lebo kým sa rozhýbe, rozhodne, tak to trvá a trvá :D

sticka

mas na mysli tie vzorky? co som sa pytala, co som si zistovala aj v akych cenovych relaciach sa pohybuju? to ovsem som vyriesila, to uz mam v suchu, len nemam v suchu este, ze ktoru si vybrat, lebo by som najradsej brala skoro vsetky a aj mamka chcela nejaku tak cakam aj na nu co si rozmysli :)

lantalia

Sticka a ty si jak na tom?
Pisala si, ze si to pozries, preto ma zaujima, ze ako si na tom jak si pokrocila, co si vybrala, ked si to uz sla pozerat.
:)

sticka

hamula mozno aj preto, ze niektori chlapi su voci tomu uplne akoby som to nazvala, ze proste to nevnimaju, ignoruju :)

zziara

je to pekné, nehovorím, že nie, mňa to aj prekvapilo na začiatku, ale podľa mňa to o niečom svedčí, že si muži aj čosi takéto pamätajú, aj o tom vzťahu to čosi vypovedá :)

coja

zziara, ale to je podla mna pekne, nemyslis? ked takto si pamata, ze mu to pripomenie, aspon ked ju z casu na cas pouzijes, ze ju na seba das ked pojdete napriklad do kina, tak mu to pripomenie vase zaciatky a to je super :)

sticka

dakujem, ze ste mi napisali, kde by som ich nasla a aj ze ste ma o tej dobrej cenovej dostupnosti ubezpecili, idem sa na to pozriet, ze co by sa mi tak pacilo, co by som si objednala a poskusala, ked uz tak nech toho skusim viacej, no nie? :)