Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

sticka

dopreuz sprchujem sa stale, kazdu chvilu a v lete ani nehovorim, ale poviem ti aj tak to nie je ono z mojho pohladu, prisla som na to, ze parfum dokaze uplne inak ohurit, dokonca zaujat aj bez toho aby sa na teba clovek pozrel ;)

duska223

danielka to ano, ked si spomeniem na dobu, ked som parfum ziadny nepouzivala, ked nejako som sa k tomu nemala tak mi je az smiesne, najma v lete neviem ako som to mohla vydrzat, ked v lete parfum este krajsie vie vyniknut :)

kmina

Tamirilka takto aspoň aj na doprave ušetríte, že ju neplatíte na dvakrát, ale len raz a vec vybavená. Aj keď k mnohým parfumom, čo som kukala je doprava zadarmo. Takže záleží aj od toho, že čo vlastne si kúpiš :)

tamirilka

..niekto ma taketo vztahy so susedmi..ja som rada, ze mam dobre vztahy s rodinou..ze s mamkou si nad to sadneme a z Notina si vyberieme co chceme..a potom ked mi to pride domov tak jej to vezmem zanesiem..:)

danielka216

kixx to je pravda, ale tak s tym nic nespravis. Ja som rada jak je to, mne to takto vyhovuje :)
Dopreuz sprcha je jedna vec, ale parfum je uplne cosi ine!

kixx

danielka tak to potom mate super susedske vztahy, ked si takto pomahate, ked si spolu veci objednavate, tiez by som brala taku susedu jak si ty :) my mame starsich susedov, cize ja moc v tomto smere vody nenamutim, ale zase ked treba pozicat muku tak si mam ist od koho :)

customerservices

Kúpiť Real cestovný pas, vodičský preukaz, Id karty, víza, zelenej karty, falošné peniaze.

Predám vysokej kvality údajov na základe registrovaných stroj čítanie-schopný skenovanie-schopný vodiča licencie, IDs, pasy, a štátne občianstvo dokumenty.

e-mails:Customer.Services@Buy-Quality-Documents-online.com

sticka

hirta ano cez ten eshop, ktory si spomenula :) tak dockala som sa, niekedy to dlhsie trva, ale tak ja to chapem, ze toto je vec, ktora si ziada cas, predsa parfum je na dlhsie nie len na par tyzdnov :)