Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

kixx

baby myslim, ze toto je kazdeho osobna vec ako sa rozhodne, ze jak kupi :) je pravda, ze este sem tam zajdem do parfumerie, ale to len preto aby som ovonala nejaku vonu, co chcem, ze som ju niekde videla ze novinka alebo tak, ale ked sa mi paci tak aj tak si ju potom kupim cez net, cez Notino, lebo tie ceny su tam fakt ine jak v kamennych parfumerkach ;)

Deuska

Tak to je vasa vec, ale parfem je nieco co sa musi ovonat a vyskusat, tak ked ste lenive ist kvoli tomu do parfumerky, kupujte naslepo alebo si objednavajte zbytocne vzorky a vyhadzujte peniaze.. kazdeho vec :) ja sa poriadne rozhodnem nez nejaky vyberiem a vacsinou vyskusam viac nez len 3, preto ma zatial ziaden neomrzel ani som kupu neolutovala. A az tak vela casu to nezabralo zas.

Marila

Mironella jo jo, to je také optimum, ale ja napríklad keď si vzorky objednávam, tak hneď viacero a postupne ich skúšam, že jeden deň jednu, druhý druhú, aby som si vedela ozaj vyskúšať aj trvácnosť vône aj jej intenzitu :)

mironella

Deuska niekedy je menej viac, mne sa vyplatilo tak poskusat nejake tri, to je take optimalne :)
A potom z nich si vybrat :)

Marila

Deuska ja práveže veľmi málo chodím takto niekde do obchodov, že do centier, ja osobne som rada, keď mám kľud, keď môžem byť doma a nieto aby som ešte medzi ľudí do obchoďáku chodila :D

Deuska

Napr. v Marionnaud som si vsimla ze maju vsetky testery pekne vylozene tak nemusis ani otravovat predavacky nech ti ich vyberaju zo zamknutych skriniek ako inde ;) ani na mna nikdy nezazeraju, viac krat aj poradili.. tam sa citim dobre pri vybere, mozno som mala stastie na mile slecny (byvam v KE). Ono netreba urcite skusat vela naraz ale ist radsej castejsie a vyskusat len par voni. Priznajme si, mnohe z nas sa niekedy aj viac-x do tyzdna premavaju po nakupnych centrach

nikola.stein

Smell áno stačí zájsť niekam na predajňu, do parfumérie, len osobne mám skúsenosť, že predavačky zazerajú, keď chceš skúsiť viacero parfumov a najmä ja aspoň som odchádzala z tade zakaždým s hlavou ako melón. Preto si aj ja myslím, že je fajn si kúpiť vzorky a vyskúšaš si kedy chceš :) Že jeden deň jednu, druhý deň druhú napr :)

smell

Ja tu nejdem robit okatu reklamu na Notino ako diskutujuce predo mnou :) odtial by som si vonu uz neobjednala.. Tiez by som isto neplatila za objednavanie vzoriek, staci ist do ktorejkolvek parfumerie, pretoze najlepsie je vonu, ktora ta zaujme skusit na vlastnej pokozke, na kazdom moze vonat inak.
Ja na jar/leto odporucam bud Jeanne od Lanvin (jemna, dievcenska), Giorgio Armani - Acqua di Gioia (prijemne svieza), najnovsie som si oblubila aj rozne variacie Daisy od Marc Jacobs a niektore od Escada su tiez fajn, tie su take sladsie, vyslovene na letnu dovolenku

tamirilka

...linduss to je akoze jedna vona a v tej voni aj telove mlieko, ci krem?...to je akoze aj nejaka sada ci si si to zvlast kupovala?...