Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

kmina

Zziara a to sa môžeš aj zblázniť. A to si na začiatku myslela ako dobre nakúpila, čo?
Júj je tohto už kvantum, týchto ľudí a teraz keďže bude pomaly pred Vianocami tak sa takýto budú motať pred obchodnými centrami čoraz viac, čoraz častejšie, takže treba si dať na to pozor :/

zziara

sima moja kamoška takto naletela pred nejakým obchodným centrom nejakej pani, tá jej predala len dáku mydlovú vodu v obale od parfumu a ešte aj krásne peniaze za to zaplatila, potom jej už ostali ozaj len oči pre plač :/

mat_ka

Mám to podobne ako aj vy, že nezvládam toho veľa, že kopu voňaviek voňať, to proste neni pre mňa. Neni som nejako na to rodená alebo jak by som to povedala.
Čiže ja oceňujem to, že je možnosť taká, že objednať si napríklad cez Notino vzorky a tak postupne si skúšať, čo sa mi páči, čo mi sedí :)

coja

baby podla mna toto co pisete nie je ziadna hanba a je to normalne, ze niektore nezvladneme vela voni naraz, to nie je ziadna slaba stranka nasa :)

hamula

Tamirilka podstatné je to, že vieš, že ti niečo také nevyhovuje a vieš, aj čo ti sedí, takže sa vieš zariadiť podľa seba :)

tamirilka

...miriarka to si podla mna aj tak dost zvladla...ja by som asi ani to nedala...ja len jednu a dovidenia...nemohla by som uz takto nakupovat...najma si to neviem predstavit napriklad pred vianocami ked by som chcela viacero parfumov...ze aj nasim aj drahemu a tak...

miriarka

sima hento je super, ze vzorka sa da kupit, lebo aspon vies naraz si skusit aj viac parfumov :)
ja napriklad som na predajniach nemala rada to, ze som bola schopna vyskusat len nejake tri vone, ze viac proste nie lebo to moj nos a moja hlava nezvladla :D

Sima_001

Presne tak, kvalitný značkový parfum kúpiš jedine v parfumérií alebo v eshopoch s kozmetikou (pozri recenzie keď nakupuješ online a nemáš overený obchod) a určite ti nikto nebude vnucovať niekde na ulici alebo na chodbe obchodného centra. Objednať sa často aj odstrek, teda vzorka, a zistíš či ti parfum vyhovuje, akú má výdrž a pod.

vretienka

DOMKA TAK TOTO MYSLIM, ZE BY MALO BYT JASNE KAZDEMU. NA PARKOVISKU URCITE NEKUPIM KVALITNY PARFUM CO MI VYDRZI. VED TI LUDIA CO TO PREDAVAJU ANI PARU NEMAJU O TOM AKO REALNE BY MALA VONA VONAT. A DUPLOM TI NEDAJU BLOCIK ANI NIC. CIZE NEMAS ISTOTU. TO JE RISK. PRETO NAPRIKLAD JA NAKUPUJEM TIETO VECI CEZ NOTINO A NEMAM DOVOD SA STRACHOVAT :)