Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

Laurosik

petersveter, ake mas rad? Ake zlozenie? Momentalne ma moj chlap Bvlgari Man Glacial Essence :) Taky bleduckomodry a co je fajn, ze to nie je len na nejake speci prilezitosti, ale je to taka vona co je fajn aj na bezne dni, aj teraz v lete. Mne osobne velmi sedi na nom :)

lulina_majerova

cicilka aká veľká je tá vôňa? Keď si kupujete, tak najväčšie flakóny, či skôr menšie objemy? :)

Laurosik

kocky ste tu niektora, ktora pouziva nejaku tazsiu vonu aj v lete? Nemate s tym problem? Lebo moja svokra ma take rada a teda chcem jej urobit na narodeniny radost, len po pravde moc sa v takychto vonach nevyznam, lebo ja mam rada jemnejsie a take svieze.

cicilka

od kamaratky som minuly tyzden dostala darcek Lalique L'Amour, sme sa davno nevideli a ze mi chcela urobit radost a to som doposial nevedela vobec ze nejaka takato vonavka jestvuje a teda ti poviem, ze mozem lutovat, ze som ju neobjavila skor ;)

mat_ka

Ingara tak každá to robíme inak, napríklad mám kamarátku ktorá si nekupuje dvakrát ten istý parfum, tá má rada proste takú variabilitu, to ja som zakaždým obdivovala, že ja aj mám rada nové vône, ale zase mám rada keď sa mi niečo osvedčí. Tak to rada kúpim aj viackrát.

ingara

Vretienka nie je to na skodu to takto mat...Ale tak ja napriklad si mnohe vonavky pamatam, ktore sa mi pacili, ktore mi sedeli...To proste aj podla flakonov si to zapamatam...Ale ja som otvorena aj novym moznostiam...Ze ked vidim nejaku novinku a zlozenie sa mi pozdava tak aj to vyskusam....