Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

ingara

Hirta niekde je tazko veru...To je proste fakt...Ale tak kazdemu nam ine vyhovuje...Ja nemam rada napriklad aj stresy, preto som rada ak v dostatocnom predstihu mozem darceky pokupovat, to vtedy si tak vydychnem aspon...

hirta

anitka našťastie, keď nakupuješ takto, že online tak sa naháňať nemusíš, je to pohodlnejšie a teda zoženieš všetko, čo si len zmyslíš, minulý rok som nejaké veci chcela ísť ešte osobne kúpiť, ale som to vzdala, keď som nezohnala :D

anitka30

martinka skus si ju pozriet na Notino, teraz som si aj ja tam pozerala a vies si tam najst cele zlozenie parfumov, ze ktore co obsahuju a tak podobne a na zaklade toho sa rozhodnut.
Lebo chcem vybrat nieco mamine pomaly na Vianoce, nech sa nemusim potom v decembri nahanat.

Martinka229

co tato vonavka obsahuje? Ake zlozky? Videla som na nete, ze akoze je dost popularna, ale este som ju nevyskusala. Tak aby som si vedela predstavit.
Je podla vas parfum ako darcek dobra volba? Uz pomaly mi chodia myslienky na darceky, tak rozmyslam jak to vyriesit.

vretienka

hamula ale ved toto je taka pekna vona prvykrat som si ju skusala, ked som do parfumerky zabludila, ale tam ked som videla, co stoji, tak to som sa rovno na pate otocila :D :D

lulina_majerova

hamula prečo si si nemyslela, že to bude tvoja šálka kávy? Túto voňavku čo viem, tak aj mnohým mojím kamarátkam sa páči, lebo je taká že proste môže byť na akúkoľvek príležitosť.

hamula

Mne táto tak nejako prirástla k srdcu. Neviem proste nemyslela som si, že tento typ vône bude niečo pre mňa, ale úplne mi pasol :)

rosebud

Ingara to aj ja mám niekedy, že až takú vnútornú potrebu. Myslím, že to je u nás normálne a mali by sme si urobiť radosť ak proste potrebujeme, mne dobrá voňavka vie urobiť pekný deň :)

ingara

Jarunna chapem...No na zimu si asi objednam mensiu a vyskusam si...Lebo tak nejako tuzim poslednu dobu po niecom novom... :)

cicilka

laurosik ja si zvyknem ak sa da ked ma nieco takto oslovi ked vidim, tak si na Notino pozriem, ze ci sa da aj vzorka z tej vone objednat a skusim, ta vzorka je malickost, co sa tyka ceny, cize nemam problem aj viacej objednat a hlavne hned budem vediet, ze ci po tej co sa mi pacila, ci by malo zmysel po nej siahnut :P