Dobry parfum...?

Príspevok v téme: Dobry parfum...?
AQiNoMhou

ahojte, potrebujem poradit nejaku dobru vonu :)mam 25 rokov, vystriedala som uz vselico mozne a momentalne chcem nieco nove, ale neviem co :) mala som napriklad - Nina Rici,
- DKNY blush (ta bledo ruzova),
- Gucci eau de toilette II.,

ale aj tazsie vone ako Givenchy Ange ou Demon.

Prosim, poradte nieco pekne a vynimocne, dakujem! :)

cicilka

rosebud teraz za mna ich vela stoji za zmienku, ja neviem co skor po pravde lebo teda chcela by som aj sestre vybrat nejaky parfum, lebo ked som u nej bola tak v kupelni som sa pozerala, ze vo flakoniku Tresor vonavku ma uz len ozaj, ze trosinku, takze to by som trafila klincek po hlavicke :D

rosebud

Lewisa a ktorú konkrétne? Máš s nejakým typom presne skúsenosť? Pozerám každú chvíľu aké parfumy sú teraz najpredávanejšie, že po čom by som siahla, čo by som komu v rodine kúpila. Voňavka mi stále príde taký vhodný darček, ktorým sa nedá nič pokaziť.

krtko7

hm. To je na tebe, rôzne sa dajú v dnešnej dobe kúpiť, ale ja napríklad švagrinej budem kupovať poukážku na Notino, lebo viem, že z tade nakupuje a teda dozaista si vyberie niečo, čo bude chcieť, čiže mne to príde ako fajn voľba, darček jak lusk.

marceliita

lenže poukážku akú? lebo nad tým aj ja premýšľam, že vlastne by som išla touto cestou, len neviem, že čo či nejakú masáž alebo čo, z toho som ešte viacej zmätená :/

Laurosik

ked nevies sa trafit, tak radsej kup nejaku poukazku alebo nieco take a nie konkretne nejaku vonavku alebo cosi take, nie?

Wioletta93

Sme združenie súkromných investorov; Pôžičky sprístupňujeme každému, ročná úroková sadzba je 3 %. Úver sa poskytuje každému, kto má stály alebo nepravidelný mesačný príjem. Organizácia nie je banka a nevyžaduje veľa dokumentov. Sme pripravení poskytnúť vám úver vo výške 2 000 až 3 000 000 eur počas 1 až 25 rokov splácania.

kontaktujte e-mailom: wiolettawit93@gmail.com

ellania

Anitka toto by som aj ja chcela uz pomaly zacat riesit. Lebo ani sa nenazdam a Vianoce budu za rohom a ja nebudem mat doma ziadny darcek. Tak chcela by som si to postupne v predstihu vyriesit. Len ako sa trafit do vkusu? Ako vyberate vonavky pre inych?

marceliita

anitka podobne, ja keď vidím v zložení že je čierna ríbezľa, tak teda po tom siaham bez váhania, to je taký druh vône čo viem, že mi sadne, že to môžem aj denne používať a nebude mi vadiť, mám rada proste ovocné a svieže vône