Priznaky tehotenstva

inana

Pravdu povediac, neviem, načo sa meria bazálna teplota a neviem, načo je to dobré. Také veci som ja nikdy nerobila.Ale ak chceš mať istotu, počkaj, kým Ti skončí menštruácia a kúp si čo nacitlivejší babytest. Už teraz sú také, ktoré Ti spoľahlivo ukážu výsledok po piatich dňoch po styku. Ale ak to náhodou nevyšlo, nezúfaj a mysli pozitívne. Určite sa to raz podarí.

zuzulik89

ahojte, dnes som si merala BZ a mam ju 37,4°a mam treti den MS. Stale mam priznaky tehotenstva, dokonca zilky na prsiach zacina byt vidiet a su modre. Ale stale mam aj MS, sice treti den a konci mi, ale bolesti som mala kvalitne prvy a aj druhy den. Myslite ze môžem byť aj napriek tomu tehotná alebo ta teplota je len nejaky sprievodny jav tej MS?

mudre

mnohokrát je to len vsugerovane - cele dni ked nad tym premyslas tak inu moznost ani nepripustis...

Inacp oznam osobne zenu, ktora tak chcela byt tehu ze sa jej zacalo vytvarat mlieko ..... nakonmiec otehotneka ale az po niekolkokrát umelom oplodneni....

inana

Ďakujem Mudre za podporu. Už to vypadalo, že ja som ten idiot, aj napriek určitým znalostiam.Ja si skôr myslím, že nie sú neplodné dni, len jednoducho mali šťastie. Som zvedavá, ako by písali, keby ostali tehotné počas svojich "neplodných" dní. Pivonka 30, ak nechceš otehotnieť, existuje antikoncepcia, ktorá ťa chráni po celú dobu, kým nebudeš pripravená mať dieťa. To že Ti zatiaľ býva zle, ešte nemusí byť príznak, ale ak Ti vynechá menštruácia, rob si test. Teraz sa spoliehaj na svoj inštinkt- ako to cítiš, si v tom alebo nie. To žena vycíti.A zatiaľ nepanikár. Zle Ti môže byť aj z prechladnutia.

mudre

Vidim ze je tu viacero premudretych, vytykate znalosti bilogie ale asi vam uslo, ze otehotniet sa da aj pocas neplofných dni a to tesne pred, pocas a po menstruacii ...tak neviem co riesite, mat nechranený styk pocas neplodnych dni nie je zarukou ze zena neotehotnie ... je pravda, ze to nie je pravidlo toho otehotnenia ale stava sa to...asi otlko

PIVONKA30

ahojte,prosim poradte.predtyzdnom som mala nechraneny pohlavny styk v case plodnych dni.je mozne ue so tehotna.

Rea2425

Dakujem za radu. Posnazim sa tolko nato nemysliet ale sustredit sa na nieco ine. Uvidime ci sa podari velmi po babe tuzime.

inana

Ja sa nesnažím radiť, proste vychádzam zo života. Toto posledné bolo neplánované, pretože sme boli pomaly na rozvod a tabletky som vysadila. Veci sa dali doporiadku, ale tabletky sa už nestihli. Aj také veci sa stávajú. A skús sa opýtať svojho gynekológa, ako je to s tým otehotnením. Vychádza sa z ovulácie preto, lebo je to najpravdepodobnejší čas.