Priznaky tehotenstva

inana

Bližšie k miestu, kde chytáš ten test je len kontrolný prúžok, či test nie je chybný. Ak tam je, tak je to v poriadku. Závisí od výrobcu, ako si ho dá. Ten druhý prúžok, ktorý sa objaví bližšie k miestu, ktoré namáčaš, je to, čo Ti povie, či si tehotná. Ak máš obidva prúžky, si v tom, ale treba si to dať potvrdiť u gynekológa. Ak Ti vyjde len prúžok bližšie k miestu, kde to chytáš, tak nie si. Ak Ti vyjde prúžok len ten, čo je bližšie k namáčaniu, test je chybný. Mne teraz posledne vyšiel ten prúžok, ktorý reaguje na hormóny veľmi slabý a predsa sa to potvrdilo. Želám mnoho šťastia pri ďaľšom bádaní.

inana

Tak, keď sú tam dve čiarky, tak ešte ostáva gynekológ na potvrdenie a len Ti gratulovať, Zuzulík, zdá sa, že ste pri cieli. Daj vedieť.

modrooká

inana je to smiešne ale máš pravdu!My sme sa snažili o babätko a neprišlo dosť dlho.Malovali sme 2 miestnosti,behala som bosá ako som upratovala,bolo popršané počasie.Potom som sa cítila akoby som bola prechladnutá.Vôbec sme sa nesnažili,len tak.No zostala som tehotná.Ešte večšia sranda o dva roky na jar daľšie izby,upratovanie,do postele som padala uťahaná.V polospánku sa niečo stalo.Asi muž nebol taký unavený.Druhýkrát tehotná.Nevadilo, deti som chcela mať.Odvtedy ked sa u nás maluje,vžy sa hovorí bude dalšie bábo?No myslim nie,už mám vyše 40.Plodné a neplodné dni??Dobre 28 dnový cyklus to chápem,14 den.Lenže ja som mala taký cyklus.23 di,26,24,niekedy zriedka28,no a ako to vypočítať?Ináč v pohode,žiadný vytok,bolesti tak gynekologovi som neišla.Potom ked sme sa vzali zas nie.Prvýkrát som bola u starého gynekologa ku komu patrila naša dedina,ked som nastupila do práce.Viem ,ze som mala isť ale v tej dobe aj spolužiačky len vtedy išli ked sa povydávali po skončení gympla.to bolo v roku1983.1997 som zostala tehotná.Isla som gynekologičke.Pýtala sa ma kedy som bola prvýkrát u gyn?Pred 14-mi rokmi.No,kedy naposledy?Pred 14-mi rokmi.Myslela že nerozumiem otázke.Potom sme sa porozprávali a pochopila o čo ide.Nemala som žiadny problém,išla som akže sa hlásiť k nej ,že som tehotná.Všetko som mala dobre.Teraz aj ja hovorím každej že treba isť,no dneska je už iný svet.Všeličo sa prihodí.samozrejme aj ja chodím pravidelne na preventívnu a sledujem či nemám vytok...Netreba furt na to myslieť kedy sa podarí babo,príde!!!

zuzulik89

ano mala som dve ciarky...a predtym nebolo nic pri tej casti kde sa chyta ten test. pruzok tak zato som pokladala test za pozitivny.

zuzulik89

babulky je mozne ze ked som si robila test tak druha ciarka je velmi blizko tej casti test. pruzku kde sa chyta? lebo jedna ciarka je na normalnom mieste a ta druha je extra blizko tej casti ale je dost dobre viditelna cize tym padom je ten test pozitivny?

lpja

chcela bysom sa spytat ci mozem byt tehotna ked minuly mesiac som po dvoch tyzdnoch od skoncenia mala hnedy vytok cca 7dni.a teraz mi meskaju 4dni

PIVONKA30

inana:jedno dieta uz mam,druhe zatial neplanujeme.robila som si test,ale bol negativny.pre istotu ho este raz zopakujem na konci tyzdna.