Priznaky tehotenstva

Saaara

ahojte mam problem bojim sa že som tehotna..aj ked som požila antikoncepč čipok..ale problem je v tomm že 2 hodiny pred tym sa nesmie umyvat mydlam a ja som na to zabudla a spomenula na to až ked bolo neskoro ma s tym niekdo skusenost prosim vas,.....dakujem

pozitívny

to je jedno aká silná (slabá) je čiarka, ak tam je, hoci aj slabučká, test sa vyhodnocuje ako pozitívny

janka88

michaela84 - skus si spraviť ešte jeden test neskor. ja keď bola prvýkrát tehotná tiež mala len taku slabu paličku a teraz ako som druhýkrát tak malal paličku jak hrom :-) veľa šťastia

michaela84

ahojte chcem sa spytat, robila som si tehotensky test, na ktorom mi vysla samozrejme ciarka kontroly a dalsia bola len do polky pruzku cize nebola cez cely pruzok ale len do polky a bola jemne velmi jemne viditelna.chcem sa teda spytat ci je test pozitivny.ako vidim nie som jedina co ma s testom problemy alebo nema skusenosti. vdaka za skoru odpoved:)

janka88

Ahoj POLANKA! Ja som tiež užívala Costilbegyt a po ňom hneď Utrogestan na 14 dní a podarilo sa mi hneď ten mesiac aj otehotnieť. Až tak sa zadarilo, že čakám dvojičky a to ich v rodine ani ja ani priateľ nemáme. Dufam, že sa ti zadarí tak rýchlo ako mne. Držím palce

inana

Polanka, clostilbegyt som brala aj ja, keď sme sa snažili o mladšiu, ale mne to nezabralo. Nakoniec som ostala tehotná po trojmesačnej dávke antikoncepcie a následnom vysadení. To som otehotnela hneď prvý mesiac. Dúfam, že Vám to vyjde. Okrem toho, ak aj máš len jeden vaječník, je rovnaká šanca otehotnieť, ako s dvoma. Len to čo robili dva, teraz stíha jeden každý mesiac. Ak aj u Teba to vypadá na tehotenstvo, sprav si test. Ale po tých tabletkách môže ísť aj o opuchy maternice zvýšením citlivosti. To si prečítaj v príbalovom letáku, či má vedľajšie účinky, ja už sa nepamätám.A daj vedieť, ako si dopadla.
Evelinrock, ak si nechceš kupovať test, počkaj do ďaľšej menštruácie. Ak sa nedostaví, choď k lekárovi. Podľa príznakov by mohlo ísť o tehotenstvo, ale kým si nespravíš test, alebo Ti nevynechá men., nikdy to nebudeš vedieť isto.
Zuzulík 89, neviem, ako dlho sa snažíte o dieťa a neviem, koľko máš rokov. Neviem z ktorého si okresu a koľko si ochotná obetovať pre dieťa, ale mala by som pre Teba určité riešenie. Viem o niekom, kto pomohol už mnohým párom, ktorým sa nedarilo a aj po deviatich rokoch neúspechu po jeho liečení ostali ženy tehotné. Ja tam tiež chodím, ale kvôli zdravotným problémom. Je to liečiteľ, ale zatiaľ som na neho nepočula žiadne kritiky. Je od Nitry. Ak chcete skúsiť aj tento spôsob, daj vedieť.

evelynrock

dobrý deň. už týždeň mi mešká menštruácia, mám denné bolesti v podbrušku asi tak tri štyrikrát za deň, ráno mi je stále zle na odpadnutie ale nevraciam . môže byť že som tehotná? nechcem si kupovať test pretože s priateľom naozaj veľmi túžime po bábätku tak nechcem byť sklamaná. poradí mi niekto ?