Priznaky tehotenstva

zuzulik89

chcem k tomu este dodat ze aj tehotenske priznaky mam. sexualnym zivotom spolu zijeme pravidelne a tieto priznaky mam uz vyse tyzdna len ci to nebol len PMS syndrom co myslite?

zuzulik89

ahojte chcem sa spytat ci je mozne ze som tehotna ak som mala vcera nechraneny pohlavny styk a snazili sme sa o babätko no bolo to v obdobi mojich neplodnych dni. Dnes som uz dostala MS tak sa chcem spytat ci je mozne ze by som bola alebo nebola tehotna. Za mozne odpovede dakujem:)

je mi spatne

bury: Ja mam podobny problem, ale urcite nie sme same. Hovori sa, ze 3 zo 4 bab maju podobne tazkosti. Ja som prave v 10 tt, a u mna to zacalo v 6 tt. A spatne mi je uplne cely den a stale rovnako, na vracanie a uz ani liek/vitaminy neviem prehltnut bez toho aby ma nenaplo. A poviem, ze by som sa chcela velmi stravovat zdravo pre to male, ale len pri myslienke na jedlo mi je spatne. Ale malo by to prejst uz do mesiaca, tak dufam, ze budem ta vyvolena, ktora si uz potom bude tehotenstvo len uzivat a nie trpiet.

Michaela k

Ahojte prosim vas potrebujem seriozne pomoc zabudla som si dat antikoncepciu a mala som sex s priatelom rano som si antikoncepciu dala ale zle mi doslo az vecer. Po kine a mastnych pukancoch je mozne aby som bola tehotna? Dakujem

bury

Ja som v 7 tt a kazdym dnom mi byva horsie a horsie, na vracanie, nemam chut nic jest a v noci neviem vobec zaspat. Ma niekto podobne problemy?

budenka

lutujem to: myslim, ze nie si tehotna. Skuste nejaku ochranu nabuduce, aby si sa tu nemusela pytat a stresovat, lebo tu ti aj tak nikto na 100 % neda odpoved.

lutujem to

no tak chcela by som sa opýtat,že či je možne že som tehotna,ked pred dwoma dnami som mala necgraneny styk,ale to len taký rýchly že 5 minuutowyyy....a wystriekal sa mi na bruško....nie dnu....može byt že sa aj dnu,a on o tom newie?aaa menštruaciu som dostala tak ako som mala....hned na drhý den rano...a stalo sa to wečer pred tým ranom.......prosím was welmi pekne.-....ja sa strašne bojím,pretože som nebola welmi pri zmysloch..tak mi dajte nejaký was nazor.....čo si myslíte?dakujem wam.....

tina

Zabudla som označit,ze tebe písem help me!!!Inokedy nehraj hazardnu hru,lebo mozes za to draho zaplatit.Maličké nie je hracka,tak inokedy si dávajte väčsi pozor!!!

tina

Ja som mala prvé príznaky:Bolievali mi prsia ,prvíkrát v živote lebo ked som mala dostat menzes predtým nikdy.Ráno skoro mi nič nebolo,isla som do práce,len na niektoré jedlá som nemala taku chut ako predtým.Poobede ked som dosla domov chcelo sa mi spat,zostala mi zima.A to bolo v juni!!!Potom to preslo.Hned som si kupila test,je ich hromada.Ukázalo sa ze som..Potom som to hned neriesila lebo som bola vydatá a tesili sme sa.Podarilo sa to vtedy ked som s tým vobec nepočítala.Takze nespoliehaj sa na zázraky ci si alebo nie si v tom.Chod do DM drogérie tam si mozes kupit test spolahlivý uz aj do takých /50sk.Ked nie si aj tak nedostaneš,chod ku gyn.Môze to byt aj hormonálna porucha.Neviem kolko más rokov,ale ked to detsko nechceš tak čím skor sa rozhodni lebo zázraky väčsinou sa deju len v rozprávke,život je iný!!!

help me!!!

AHojte, prosím vás potrebujem vašu radu!
S partnerom sme sa maznali a zašlo to tak ďaleko že som ho spravila rukou....
chvíľu potom sme sa maznali ete a o 1é minut neskôr som si prešla rukou tam dole....nie dnu, iba zvonka (som ete panna takže asi to bolo po blane)
pred pár dňami sa mi stalo to isté bože ja som taká sprostá že om si nedala pozor....A dnes su dva dni čo mi mešká menštruácia...Zvykne mi meškať vždy ale bojím sa že teraz aj m á dôvod meškať...Povedzte mi prosím, aka veľká šanca je, že bduem tehotná?
(brucho ma bolí trošičku, prsia takmer vôbec...stále som hladná...a to je asi tak všetko čo sa so mnou deje ) PROSÍM ODPOVEDZTE!!!!! DAKUJEM VELMI PEKNE