Priznaky tehotenstva

polanka

prave som dobrala tabletky na otehotnanie volaju sa clostilbegyt aka je sanca a ucinok tohto lieku lebo mam slabu bolest pod bruskom a mam ho aj tvrdsie ako inokedy da sa povedat ze to moze ist aj o tehotenstvo ako priznak no a bola som aj operovana na mimomaternicove tehotenstvo takze mam len pravy vajecnik je tam sanca

inana

Ak Ti druhý test vyšiel negatívny, tak sa musíte snažiť ďalej. Žiaľ, tento mesiac Vám to nevyšlo, ale mesiac je dlhý a máte času dosť. Nepodriaďujte pocity tomu, že musíte splodiť dieťa, lebo to bude uháňačka. Radšej sa radujte z toho, čo zažívate a nemyslite na to. Ono to príde vtedy, keď to budete najmenej čakať.A neboj sa, máš času dosť. Vidíš, rodiť sa dá aj po tridsaťpäťke.

severanka

zuzulik89: 89 v tvojom nicku znamená rok tvojho narodenia? ak áno, veľmi ťa obdivujem, ž si odhodlaná porodiť dieťa a že sa naň tak tešíš :)držím palce

Rea2425

Bola som na vysetreni lebo M som mala len jeden den a lekarka mi povedala ze mam opuch maternice ale ze este na sone nic nevydno a ani test mi nic neukazuje. Mohlo by ist o tehotenstvo? My velmi tuzime po babetku.

agaven

ak si tehotna su dve ak nie len jedna inak ak si tehotna prva može bit svetlejsia ale je ju vydnu a druha uplne zvyraznana je vtedu je tehotnost ak je jedna nie je tehotnost

inana

Ak si si nie istá, skús si spraviť ešte jeden, možno je tento zlý z výroby. Existujú aj dvojbalenia a tie sú citlivé, len si to musíš tak pýtať. Balenie vychádza okolo 90 sk v prepočte. tie sú určite spoľahlivé.

zuzulik89

inana:) lenze problem je ze ta ciarka co je blizko pri tej casti kde to chytas je uplne na hranici s tou castou a nie ze len blizko zato som sa pytala:D v testoch nejak skusenosti nemam ale bola by som rada keby to tak bolo ze by som bola tehu:)