Priznaky tehotenstva

preinanu

inana, keby si mala aspon minimalne znalosti biologie, vedela by si, ze zena moze otehotniet jedine vtedy, ked sa uvolni vajicko, cize v case ovulacie. Kazda zena je ina, aj ked ovulacia by mala byt idealne na 14ty den, niektore to maju velmi posunute a preto tehotneju v inom nez tom "beznom" case. U mna plodne-neplodne dni funguju uz 15 rokov, s manzelom mame prerusovanu suloz a jedine pocas neplodnych dni. Mame jedno planovane dieta. Sice, ako tak citam, ty si otehotnela neplanovane, co v 21-om storoci pokladam za riadne humorne, najma ak sa prave ty snazis radit zenam.

zuzulik89

to asi nebude potrebne:D teda nie taky celkovy proces:D uvidim co sa s tym da robit ale ak nieco bude tak urcite dam vediet ci som alebo ne:)ale sranda je ze ma prekvapila bazalna teplota. bola vyssia ako 37°pretoze bola totiz presne 37,2 °dnes rano.tak nvm som strasne zvedava:D

zuzulik89

inana dakujem ti za odpoved:) menzes som sice dostala, bolesti mam teda riadne ale ms je slaba. to je v tom ze aj pohl. styk sme mali den pred ms tak neviem ci je mozne ze by aj hned meskala. ktovie. len rozmyslam ako by bolo najjednoduchsie otehotniet kedze chceme male a nejak sa zatial nedari.

inana

Zuzulik89, je málo pravdepodobné, že si tehotná, ak si dostala menzes v riadnom čase. Neviem, či máš krvácanie v takej intenzite ako za normálnych okolností, alebo či sú slabšie. Pri prvej som dostala prvý mesiac normálnu menštruáciu, i keď som už bola tehotná, ale mala som slabšie krvácanie a trvala asi dva dni. Potom bol už priebeh normálny. A never tomu, že sú plodné dni a neplodné dni, tehotná môžeš ostať dokonca aj počas svojich dní. Vraví sa to len preto, že počas ovulácie je vyššie percento otehotnenia. Ale všetko je možné. Držím palce, nech sa podarí, je to malý zázrak priniesť dieťa na svet.

inana

Milá Rea 2425! Stačí si zobrať úver, začať stavať, kúpiť si auto na lízing, alebo odpratať všetky detské vecičky, že ich už potrebovať nebudeš. Moja priateľka po druhýkrát otehotnela, keď menili okná a som ostala v tom, keď sme rozbehli prístavbu, aby dievčence mali vlastné izby a zobrali sme hypotéku. Ďaľšia moja kamoška otehotnela mesiac po tom, ako nastúpila do nového zamestnania. A ďaľšia je zadĺžená na desať rokov a je rok po rozvode. Proste zákon schválnosti funguje, či tomu niekto verí alebo nie. A ešte jeden príklad- jedna moja známa chcela bábo a nechala si vyrátať termíny u nejakého dotyčného, čo vždy sa trafil. U nej sa nielenže netrafil, ale ostala tehotná práve v čase, keď podľa výpočtov nemala šancu. Ale asi najdôležitejšie je nemyslieť stále na to a hlavne nepodriaďovať tomu styk. Keď to má prísť, tak to príde. Veľa šťastia, aby sa Vám zadarilo.

inana

Milé dievčence! Som momentálne tehotná, aj keď sme to už neplánovali. Keď sa to stalo, som od druhého dňa vedela, že som tehotná. Nepotrebovala som test ani príznaky, proste som to vedela. Test to už len potvrdil. Ak sa bojíte, že môžete otehotnieť, proste to nerobte. Alebo sa spoliehajte na antikoncepciu a buďte zodpovedné, nezabúdajte si ich vziať. Tej dotyčnej panne odkazujem, že nepoškvrnené počatie neexistuje. Buď o svojom stave klame, alebo jednoducho prechladla. Cica 987, Tvoj problém môže byť v zanesenej infekcii, hlavne ak Ťa pobolievajú vaječníky, odporúčam Ti navštíviť gynekológa, už si dosť stará. A naozaj dievčence, robte len to, o čom ste presvedčené a nič navyše, nevypláca sa to. Ak si neviete rady, skúste sa porozprávať so svojimi mamami, majú viac pochopenia, ako od nich čakáte Vy.

Rea2425

s PRIATELOM SA SNAZIM OTEHOTNIET UZ 5 MESIACOV A NIC. mAM UZ 4 ROCNU DCERKU A TAM PROBLEM NEBOL. sOM UZ ZUFALA. tERAZ MI MESKAJU 2 DNI A MAM AJ PRIZNAKY ZE BY TO UZ MOHLO BYT A ZAS NIC