Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

wyx

toto sa tusim meni na pro ana. malo by sa to volat "hanbím sa za to co som dnes zjedla."
baby, ktoré sa nechcete vyliecit. len vam zelam, aby ste v tazkych chvilach nasli niekoho komu bude na vas naozaj zalezat a neutecie od vas. a nebudu to pro ana kamaratky, tie vam tak pomozu ako vianoce v lete...

klaudia345

cim viac budete hucat do alexandry tym viac tu bude pisat ako xce umriet..podla mna jej ide len o pozornost a nie o to o com by mala byt tato skupina...tolko moj nazor :)
R:celozrna zemla,sunka,zelenina
D: 2 jablka,activia napoj ribezlovy
O:zeleninovy salat so syrom
Ol:biely jogurt,oriesky
V:cottage,zelenina,celozrne pecivo
Dobru chut :)

cochces

Prajem ti teda vela stastia v hladani a dosahovani tvojej "pohody".dufam ze ju raz najdes. aj ked z vlastnej skusenosti ti musim napisat, ze v tymto sposobom svoje stastie nenajdes. drz sa...

cochces?

alexandraaa15.09.11 10:36126.15 je mi strasne smutno,nevladzem, chcem lezat a nepohnut sa z postele nic sa mi nechce a nanic nemam chut,chcem umriet, :(
jasne, ty si uuuuplne vpohode, ze...

LETICIA

rano, desiata, aj obed nic, cele popoludnie som stravila na gastre

potom 3 kusky pizze, rozok so syrom a sunkou, polka dezertu ta visna v cokolade mnam, jogurt, jablko, ked trosku sa to cele posunie dam si este hrozno.

ale toto mi do hlavy nejde radsej mrtva ako tlsta, az ma zamrazilo

ladida

tak alexandra,a co ti prinasa zivot v chudom tele?vytiahni papier a napis si,co ti dava a co berie anorexia a potom ti mozno zapne.jest normalne neznamena byt tucny,ja jem ako bezni ludia(aj sladke aj mastne obcas:) a nie som tucna!