Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

cayenne

R: biely jogurt, v ňom zamiešané jahody, 1/2 banánu a 1/2 hrušky
D: dve mandarinky
O: 2 ks mäsovej štrúdle so zeleninou
O: biely jogurt, v ňom zamiešané jahody a kokos
V: plátok clz chleba s tuniakom, syrom a zeleninovou oblohou
+ čaje, voda

mrtva

Ja som pojedla lieky a píšem s posledných síl a ani neviem prečo.Nechcem zachrániť,moja dcára si ma neváči a všetzko,čo som pre ňu urobila ľUTUJEM,som úplná nula nikomu nechýbam a nikto ma nepotrebuje,môj život stratil význam a keď tu uz nebudem,pôjde daľej aj bezo mňa.Radšej som sa nemala narodiť.Nenávidím svojich rodičov,odbúravali si na mne všetka stresy,bola so ich fackovací panák.Vôbec nemysleli na mňa,naurobili by pre mňa nič.Bola som im len na obtiaž.......život pôjde aj bezo mňa,ani si to nevšimne,že ja tu už nebudem

klaudia345

R:zemla so sinkou,maslom,zelenina
D:biely jogurt+musli,jablko
O:2knedliky,cervena kapusta,pecene mesko
Ol:jablko,oriesky
V:vajicka,zemla s maslom,zelenina

ladida

uprimne-vam dievcata stastie nezelam.ublizujete kazdemu naokolo a je vam to jedno.po 10r spoluprace s troskamy ako vy som skoncila a trpko olutovala,ze som sa niekedy snazila.ste falosne,sebecke a povrchne..a fakt,zesa takto tyrate je snad len prirodzena selekcia prirody...nikto predsa nema zaujem,aby sa nieco ako vy rozmnozovalo.mozete me napadat kolko chcete,ja som sa takym ako vy snazila pomahat roky.skoda casu.

petraR

a teraz sa snažím dostať z podváhy baby ale ked vy budete jesť lososíka na obed alebo tuniakovy šalát či 1 jogurt na ranajky alebo ovocie ako samostatny chod tak NIKDY nepriberiete ! a nenahovárajte si blbosti o zdravom stravovani bla bla bla ked budete telo takto karhať že nebudete jesť sladkosti alebo kolače lebo su nezdrave ! ved panebože čokolada sa papá pre radosť! ked niekto zje jablko na večeru ved preboha to nestačí ani trojročnemu decku ! ked chcete pribrať začnite jesť VSETKO ! čo vam ide pochuti čo ste jedli pred tým a obmedzte pohyb na minimum ! nieže zjem jedno jablčko a idem na hodinu behať aby som nepribrala ! žiadne take! lebo ked niekto športuje po každom jedle a pyta sa že prečo nevie pribrať ...no tak asi prečo ? lebo to všetko spališ a tvoje telo ide z vlastných zásob...to je len moja rada tomu kto chce pribrať

petraR

R: 1 a pol rohliku so smotanovou natierkou a šunkou , 3dcl kakako

D: 1 rohlík s treskou v majoneze+1 kinder
čokoládova tyčinka , 1 strapec horzna

O:cesnáková polievka so zemiakmi , segedínsky guláš , 3 knedle

O:1rohlík s lučinou a plátkom tvrdého syru , 1bebe brumík , 100g muffinového kaláča s čokoládovou polevou

V1: 2 tvarohovo-krupicove gulky s nutelou

V2: 100g čokoladovo muffinový koláč s vanilkovou polevou, actimel :) a citím sa super :) žiadne výčitky nič trpím anorexiou ale už sa liečim u psychologa baby odporúčam ! :) zvladnete to !

kamoska_

nikki999

prosim ta, nehodila by si sem recept na tie gulicky s tymi paradajkami, co si vcera jedla? strasne sa mi to paci :)

nikki999

dnes:
r: ovsaky,jogurt,kokos,hrozienka, vela hrusiek
d: 2 knackebroty,cottage,balkansky syr
o: polentovo-spenatove gulicky plnene s ricottovo-fetovou plnkou plus opekane cesnakove paradajky
o: vyziva plus tvaroh
v: salat s tuniakom,feta syrom,olivami