Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

wyx

leticia, ja som nepisala o sebe. precitaj si to este raz. ale mas pravdu, chalani nechcú posrane, poblute a vychudnute baby.

whee

Klaudi, z vajíčok cholesterol nestúpa, dokonca obsahujú prospešné látky, takže v kľude, povie ti to aj každý kardiológ :)

klaudia345

R:3vajecne bielka,pol zltka(koli cholesterolu),cerealna zemla s natierkovim maslom,zelenina
D:ananas
O:kurca,ryza,zelenina
Ol:grep,biely jogurt
V:cottage,zemla cerealna,zelenina

LETICIA

wyx a chces byt cely zivot sama? chaani echcu posrane a poblute a vychudnute na kost baby, aj ja som chuda, ale ja chcem pribrat.
dnes
R- rozok a syr s nivou + caj materina duska
O-rozok so sunou+ zihlavovy caj
O- mala cast kuracieho stehna na kapuste a varene zemiaky
Ol-polka rozka so syrom+mila+1cola
V-hrozno
teraz pri telke tycinky

wyx

prečo si pri jedení nedokázete povedat "STOP", ale poviete si "TAK SOM TO POSRALA, PREŽERIEM SA, VYGRCIAM SA"? a potom výčitky...
bohuzial nikto druhý vás z toho nevylieci. kazda vaša snaha je krok vpred, i ked sa vratite o dva naspäť, vždy vám to niečo dá, nejaké ponaučenie, že zajtra to urobím inak a bude lepšie...

wyx

Kazdý z nás sa musí prijať taký aky je. Niekomu sa dari lahsie, niekomu nie.
Simka, prajem ti všetko dobre.

alexandra, zivot v chudom tele ti prinasa: stastie, pohodu, spokojnost, vacsie sebavedomie?? potom zvládas vsetko "lavou zadnou"? a ak deko priberies? co depresie, uzkosti, zivot bez priatelov, rodiny? nevylezies z domu, lebo ta budu zrazu vsetci ohovorat ze si pribrala? a pritom o tom nikto nevie. kto je zvedavý vtedy na to ci si deko, dve pribrala? nikto. nikto ti nekaze jest dake tucne jedla, da sa predsa jest aj zdravo. lenze pre teba je asi pohroma to, ze mas vobec v sebe dake jedlo.. nauc sa s tym zit. jest musíme. nerieš jedlo, rieš svoju hlavu, svoje myslienky.. najdi si rychlo lekara a bez na liecenie. a hlavne to vydrz a nevzdavaj!

hatred

simka111 ako vravíš nikdy si to nezažila tak o tom nič nevieš ... ! ano dá sa z toho dostať .. ale je to ťažké je to tka ťažké že aj keď sa človek pokúša milióntykrát tak to neide ... čo by som ja dala za to aby som mohla jest len tak a nemala buimické záchvaty ! :-/

simka111

Ja viem, že problémy s prijímaním potravy sú asi niečo hrozne, hlavne ak chcete jedlo vyvrátiť pretože cítite vinu a bojíte sa z
že priberiete... ale ak človek veľmi chce, musí sa z toho nejako dostať, asi ťažko ale áno...viem že mne sa to vraví veľmi ľahko, nič také som nezažila a dúfam že ani nezažijem.

Tým som chcela naznačiť to že niektori ľudia by dali všetko možne zato keby mohli jesť doslova čo chcu, ja mam napriklad problém s čelustnými klbami, mam jesť kašovitu stravu, žiadne rožky, bagety, chleby, mäso..viete čo to je jesť len kašovitu stravu???? Nemôžem si s chutou zahyznut do bagety zo šunkou, syrom... a ku tomu potrebujem pribrať, lebo teraz som ešte viac chudla ked je len kašovitu stravu, ak chcem chlieb-orežem kôrky, a jem ho len tak že zapijam čajom a počkam pokial sa v ustach roztopi, na desiatu možem v skole jogurty, vyživy, popripade banan aj ten jem dosť dlho aby som neničila klby...a k tomu to neje problém ktorý sa da odstraniť, je to problém navzdy, da sa len udržiavať v norme :( :( :( už nikdy žiadna pizza, bagety, rožky, mäso a žuvačky a tvrdšie koláče, sladkosti..musim sa tomu prispôsobiť... viem že to neje katastrofa, lebo aspon budem jest zdravšie-menej muky a tak, ale neje to prechadzka ružovou zahradou ked vždy musim rozmyšľat nad tým čo môžem a čo nie... :(

Dufam, že nebude mať nikto pripomienky nato že to píšem do tej témy, len som chcela aby si niektorí ľudia uvedomili ake štasie maju, ak si môžu dopriať to, na čo majú chuť

alexandraaaa

ja sa vyliečiť chcem.
ale chcem aj schudnuť..
asi si fakt enviete predstaviť ake tazke je zit spocit ze to zjedene jedlo je vo mne..že sa to všetko premiena na tuk,ktory ma robi tučnou..neviete si predstaviť ako špinavo som sa citila ked som včera nezvracala neviete si to predstaviť ako špinavo som sa citila aj po osprchovani,proste som nemohla straviť to že zradlo je jednoduche vo mne,kysne to tam..a tak som sa snažila, nezvracať..až do dnes,jednoducho nevydržím žiť bez toho a ani neverim že sa to da.lebo neda.