Prírodná kozmetika

Golla

nech každý používa to, čo jeho pleti prospieva, každá pleť je iná a je potrebné nájsť to, že bude sedieť práve tej mojej, môj názor je taký, keď vidím, že mojej pleti niečo sedí, tak to nebudem meniť :)

kolesosakolesi

A este jedna vec, tvoje tvrdenie, ze voda ako to ty nazyvas obycajna voda sa nachadza vo vsetkych vyrobkoch uvedenych v tomto forume je klamstvo a zavadzanie. Nie je to tak a okrem toho nie je vo vsetkej kozmetike pouzita obycajna voda alebo destilovana voda. To by si musela byt pritomna pri vyrobe kazdeho kremu a vidiet aka voda vobec bola pouzita. Ak tam samozrejme voda bola.A nie si precitat na forume a mudrovat)))

kolesosakolesi

Dve trubky sa tu utvrdzuju v mudrosti, ale neviete si tu pred vsetkymi priznat, ze ste ani netusili, ze ruzova voda obsahuje vodu. Pokracujte dalej, uz ste ludom na smiech))) Kazdy normalny clovek si uz nastudoval zlozenie ruzovej vody a pochopil, ze vasa domaca v chladnicke uskladnena kozmetika musi byt skvela)))

Aliss

Kolesosakolesi, bud si naozaj hlupa alebo sa len hlupou robis. Po xxx komentoch nechapes nielen to, ze naco sa voda pridava do kremov, ale nerozumies ani zakladnemu rozdielu medzi obycajnou vodou a ruzovou vodou. To nie je to iste! :D Rozumies? To nie je to iste :D :D Aj ked sa vyraba z destilovanej vody, jej ucinky su daleko odlisne a s vodou to nema v konecnom dosledku nic spolocne, ucinky su ine :D :D Pretoze vo vode sa ti bakterie a mikroorganizmy budu kopit a sirit. V ruzovej vode nie.

kolesosakolesi

Citujem Aliss: 30.01.2018 18:32:40
"Voda sa nachadza vo vsetkych vyrobkoch, ktore tu boli v teme spomenute a su z lekarni/obchodov/ci internetovych predajni." Ja len dodam, ze sa nachadza aj v tvojej zazracnej kozmetike, pretoze ruzova voda je vodny roztok (vyrobeny s pomocou vodnej pary). Ruzova voda moze mat ucinky ake chce, ale podstatne je ze svojim obsahom vody radi tvoju kozmetiku do skupiny kozmetickych vyrobkov, ktore obsahuju vodu))) Kritizujes vsetku kozmetiku vo forume, ze obsahuju vodu a sama ju mas vo svojej kozmetike.

Aliss

Koleso, prosim ta, precitaj si este raz, co to ruzova voda je a na co sa pouziva...To, ze si nam tu skopirovala ako sa vyraba, je sice nadherne, ale stale ti nedochadzaju jej ucinky a to, preco sa vlastne pouziva. Je antibakterialna, rozumej bakterie sa v nej nerozmnozuju ako v normalnej vode. Preto sa pouziva ako pridavok do kozmetiky, avsak nie je to dostatocne silny konzervant....Moja.......

kolesosakolesi

Asi len tolko, ze na pripravu vodneho destilatu ruzovej vody sa pouziva vodna para a samotna ruzova voda obsahuje vodu. Uz si to nakoniec pochopila moja?)

Aliss

Koleso, skopirovat od slova do slova text prveho vysledku vyhladavania cez google, je super. Ale co tym chcel basnicek povedat? :)

kolesosakolesi

Informacie pre mudre slecinky:
Ružová voda je vodný destilát (hydrolát) z čerstvých lupeňov ruže damascénskej. Obsahuje prchavé a vonné látky z ruží, ktoré sú rozpustné vo vode. Pre svoje výrazné antibakteriálne účinky sa ružová voda nemusí stabilizovať žiadnymi konzervačnými látkami, napriek tomu, že je to čistý vodný roztok bez alkoholu. Takze aj ked je to destilat, obsahuje vodu, preto je ruzova voda tekuta:))) Ako sa tento hydrolat vyraba vam nemusim vysvetlovat, to uz si najdete, len vam pripomeniem, ze v procese destilacie sa pouziva vodna para) Ak vodna para nie jie