Prírodná kozmetika

andyska

asi si nečítala všetko, alebo si nečítala, čo som ja písala, ja som dokonca aj poslala kde sa dá kúpiť, cez aký eshop a bez problémov, keď pôjdeš nižšie, tak nájdeš to :)

mariama254

For you - marrae
Poviem ti, ze ak sa zbavis kozmetiky, ktora obsahuje chemiu a zacnes pravidelne pouzivat len vylucne kozmetiku prirodnu, tak tie zmeny uvidis za par tyzdnov, len je potrebne tu kozmetiku pouzivat pravidelne, ako vyrobca odporuca. Pa

marrae

Po akej dobe si to spozorovala..Ze plet je na tom lepsie?..Ja mam problem so suchou pletou a neviem sa s tym nejako zzit..Ani neviem najst nieco co by mi pomohlo..Aby som nemala supinky ako kaprik..:/

marceliita

dievky len niektoré veci proste potrebujú čas, mnoho vecí nejde hneď a zaraz, ale zato netreba vešať hlavu, ale čo sa týka prírodnej kozmetiky, tak keď som ju začala používať, tak som spozorovala, že moja pleť sa mení a k lepšiemu, len musíme byť trpezlivé

andyska

jasné, rozumiem je to tak rýchlejšie a pohodlnejšie, keď si doma spopod deky večer poobjednávaš, čo chceš :) ja tiež mám niekedy také dni, že mi to padne vhod, ja objednávam cez annemarieborlind. sk :) super je to, že ti to príde rovno domov a čo mňa tiež teší, že rýchlo :D lebo ja som nedočkavec :D

andyska

ja si túto značku objednávam cez internet, v drogérii ju nezoženieš, lebo je to kvalitná luxusná kozmetika :) ale môžeš ju zohnať aj v niektorých salónoch, po Slovensku ich je už dosť, čiže si vieš aj osobne ísť kúpiť čo chceš :)