Prírodná kozmetika

elektra43

pomaly prichadzam na to, ze klasicke drogeriove kremy su vsetky na jedno kopyto a su to len vyhodene peniaze. mate niektora skusenosti s kozmetikou, ktora by za sebou zanechala hlavne aj nejake pozitivne vysledky?

andyska

no pleť ti to dala evidentne dosť najavo, keď začala takto protestovať, podľa mňa je dôležité to, že si ju počúvla a nenútila si ju prispôsobovať sa kozmetike, ktorá jej nesedela :)

marceliita

ja som používala dlho kozmetiku, čo som zohnala v akcii v drogérii, čo bolo v akcii to som si kúpila, ale po nejakom čase pleť začala protestovať, vyhadzovať som sa začala, mala som suchú pleť, mdlú a najhoršie bolo, že som nevedela, čo robiť, z čoho to môžem mať, dnes viem, že veľký podiel na tom mala nie zrovna kvalitná kozmetika

Aliss

Admin, uzivatel kolesosakolesi ma napada uz dobre dlho, tak si prosim s tym urobte poriadok :) Zrejme slecna necitala pravidla fora...

kolesosakolesi

Ako hovori velka kamaratka Aliss, ktora ma nick defcon: "Tunajsiemu publicu zalezi na vôni a kráse obalu. Ak produkt splni tieto dve podmienky, tak si nas public napatle na tvár aj kobylie hovno." to je nehorazne co si tieto dve osoby dovoluju na tomto forume.

Aliss

Kolesosakolesi, s hlupakom nema zmysel dalej diskutovat :) btw, som stastna, ze konecne viem co ide do ruzovej vody. Doteraz som ju vyrabala z alobalu a drozdia, ale uz konecne viem, ze tam ide voda...vivat :)