Prírodná kozmetika

Pivonka37

Ahojte, ja si na pleť celkom potrpím, takže som už toho aj veľa poskúšala, ale najviac sa mi osvedčila na moju citlivú pleť kozmetika iuvenio a už sa mi objavujú aj prvé vrásky, tak som začala používať od nich aj anti-age sérum a je výborné.

Eliska1234

Baby perfektná prírodná talianska kozmetika je Farmagan. Ich produkty sú na farmaceutickej báze...mne mega pomohli produkty na vypadávanie vlasov a takisto ich masky...vlasy sú skvelé a vôňa úžasná :) Kupujem na gabry-d.sk

lalinka12

alica len nie každá ktorá sa ako prírodná na prvý pohľad javí tak taká aj je. netreba sa uspokojiť s tým, že prírodná, mali by sme pozerať zloženie a najmä aj certifikáty. ja už asi tri roky objednávam AQUANATURE od Annemarie Borlind a to je brutál. pleť mi nezaťažuje a dáva jej presne to, čo potrebuje to je najviac.

alicazazrak

prírodná kozmetika je už dostupná, aj cenovo, pozri sa napríklad v eshope Notino, tam majú riadny výber a to nielen pleťovej, telovej kozmetiky, ale už aj dekoratívna prírodná tam je

Musa09

Keď prírodnú kozmetiku tak jedine www.annemarieborlind.sk! Používam už mesiace radu ENERGYNATURE a teším sa ako sa moja pleť zlepšila.
Je svieža, nepôsobí mdlo, čo je pre mňa veľmi podstatné!

Defcon

Anne marie borlind je kvalita ??? S tym ze pekne vonia by som suhlasil, ale kvalita sa nemeria podla vône, vsak ? Kvalitou je borlind podpriemerny vyrobok. Navyse je to kozmetika na prirodnom zaklade, nie prirodna kozmetika a je testovana na zvieratach. Result : bezna tuctova kozmetika, krajsie zabalena a za premrstenu cenu....

Otto

Ja som jednoznačne za Anne Marie Borlind a Dado Sens...neskutočné vône kvalita a Dado je kozmetika ktorá lieči dokonca

Monika1984

Prirodna kozmetika je dobra, vyzaduje si vsak davku trpezlivosti a pravidleneho pouzivania aby sme videli pozadovany vysledok