Prírodná kozmetika

alicazazrak

Ja si kupujem normálne v dm drogerii znacku Naomi biocosmetics. Je za dobrú cenu a som spokojná hlavne s krémami.

Sash3110

ahoj. ja pouzivam pre seba i pre svoje niekolkomesacne dieta Weledu. Je to prirodna nemecka kozmetika a je uzasne. kvalitna, zdrava a ma prijemnu vonu. vacsinou ju za celkom dobru cenu kupujem na Pilulke. a ked pouzivam tieot kupony je to o nieco lacnejsie:
-odkaz odstránený-
Ked uz je ta kozmetika taka draha :( tak aspon nieco. ale sak investovat do seba sa oplati

laurittko

Ahojte baby, dajte prosim este nejake typy na prirodnu kozmetiku. ja mam pocit ze v drogeriach stale moc toho nie je, hlavne kvalitneho, zatial mi nic nesadlo moc :/

Veruus

Ziaja je pre mna supere, ale predtým ako nejakú začnem používať prezriem si jej jednotlivé zložky a ich účinky na zdravina.sk

mariama254

For you - marrae
Nemas zaco. Ja som rada, ked mozem pomoct, lebo viem ako chemia dokaze plet zatazit a ake problemy sposobit. Podcenovala som kozmetiku, jej zlozenie, ale robila som chybu, moja plet trpela, bola bez farby, sucha, unavena, kruhy pod ocami. No do placu mi je ked si na to spomeniem. Ale odkedy som zacala pouzivat prirodnu kozmetiku, tak plet sa mi odvdacila. Pa

marrae

Mariama254 dakujem..Andyska pisala o kozmetike ANNEMARIE BORLIND, ktora ma zaujala..Tak som sa rozhodla, ze nebudem cakat, ale ze vyskusam..Ze pojdem do toho a sama na sebe potom budem vidiet, ze kolko casu si to vyzaduje aby plet sa menit k lepsiemu zacala..