Mam veľky problem s akne

lotka

a ozaj moj navacsi problem su hnivase vyrazky na brade, take tvrde napuchnute, tazko sa da aj nieco vytlacit odtial, skor ost bolia...a sem tam sa mi robia aj na cele

lotka

RNG prosim Ta napis mi co si mam objednat celkovo na liecbu mojho akne...ako to uzivat ako to liecit(liecebny proces), na moj mail prosim: leinna@atlas.sk, s HAK koncim, nebudem sa nimi cpat...radsej dlshie pockam a efekt bude stat dufam zato

lotka

prosim Vas len nezacinajte z HAK...ja koza som si nevedela rady,ale radsej nech to dlhsie trva ako mat migreny, bolesti noh a zil...u kazdeho individualne, ale myslim ze radsej treba ist nato inou cestou ako hormonami, ja teraz uzivam Jeanine, ale hned pada von,po dobrati balenia

lizanka

monika: a ty si co mala z biologie? preco by asi mali robit pri HAK pecenove testy? no asi kvoli peceni! moja mama ju brala niekolko mesiacov kvoli cyste a vravela, ze uz nikdy viac, lebo vdaka tomu mala hrozne rozhadzane nervy a ohromnu chut hadat sa.

monika9

hak a pecen?? a co vsetko popijes a zjes to jej myslis ze neskodi?? hak peceni neskodi,kde zijes v minulom storoci?? upravuje menstruaciu a podobne

nepoviem

withoutnickanem - ty asi nevies co je akne...asi si to nezazila ze mas celu tvar posiatu hrbolcami a ciernymi bodkami, celu tvar cervenu - zapalenu a tmavsiu ako krk, vyrazky a upchate pory po celom chrbte a na pleciach - ramenach.... no asi "iba" tolko

RNG

esteraz pripominam, acne sau zo zapchatych mazovych kanalikov stvrdnutymi tukmi a nasledujucou nakazou(hnitin) materialu nazbieraneho v hrcke pod kozou.
DHT(dehydrotestosteron) ktory zvysuje vylucovanie mazy sa da znizit zinkom a vytazkom zo zihlavy(zvonka a hlavne zvnutra)
Infekcie a zapaly sa daju potlacit sirokospektralnymi antimikrobialnymi(GSE, oreganovy olej, koloidna strieborna voda, peroxidy...)
A hlavny dovod acni, tvrdnuce tuky, treba vylucit zo stravy, lebo nam skodia vseobecne v tele.
Tvrdnuce tuky su hlavne chemicky a tepelne spracovane rastlinne oleje(stabilizacia, hydrogenacia, rafinacia)
Rastlinne oleje ktore su pre nas dobre su LEN ZA STUDENA VYTLACENE A CHEMICKY NESPRACOVANE"
"Studene" je termin nepresny, lebo olej(nenasytene mastne kyseliny v nom) sa zacina menit az nad bodom varu vody, ale prisne biologicky panenske oleje obsahuju aj ine latky, ktore sa mozu aj zahrietim cez 50 stupnov celzia znicit, hoci ich obsahuju len malicko.

withoutnickanem

Preboha, prečo odporúčate len kvôli akne babám HAK?? Dobabrať si kvôli vyrážkam pečeň podľa mňa vôbec nestojí za to!

lilijen

na kozne problemy by ste mali skusit BIOPTRON!! Polarizovane svetlo robi zazraky pri koznych chorobach.. Skuste si precitat www.bioptron.senea.sk tam najdete vsetko o liecbe svetlom..