Mam veľky problem s akne

chocolatqaa

mam dost tazke akne tri roky, alergologicka mi zistila, ze som jemne alergicka na milion veci, takze sa konkretne nemozes ziadna moja alergia liecit, po jednom by tie alergie nerobili problem, ale ked sa to nakopi tak mam ekzemy atd. chcem skusit take stravovanie ako tu odporucate, len ked tu citam co vsetko by som nemala jest, uz neviem co vobec budem jest! ked nemozem: sladke, koreniste, stiplave, vela masa, paradajky, mliecne vyrobky, rastlinne tuky - to mam jest len chlieb s uhorkou cely den? lebo to jedine mi ostala, vsetko ine "vraj" sposobuje akne

alilien

ako sa da zbavit takych malych telovych / bielych vyrazok? neviem ci ssu to neco ak opoticky abo co to je ..ale mam toho vela v okoli ust a nosa a nevim ako sa toho zbavit.pls.poradte niekto

katqa:)

Ahojtee.Mam 15 aa uz dolhoo vyraazky:((...noo vobec neodporuucam tee rozne vyrobky z reklaam a podobnee..pretozee prawee to som vyskusala...najprv mi to pomahalo..ale o taky tyzden azse nowee vyrazky...cizee to vobec nie...momentaalne je to uz lepsie rpetozee tiee somariny z reklam uz nepouzivaam...pouziivam antibakterialne mydlo ktore sa v lekarni daa normalne kupit..aa potom take vodicku on lekarky..alee teraz mi dosla..aa lekarka ma dovolenku:Dtaak som skusila olivovy olej..uz asi 3 den sii ho davam na tvar uvidim ako to bude..zatial nic moc:((ake mate s tymto skusenosti?aa este aj zinok pouzivaam..tak uvidim.

PharmRamon

Prepáčte ale musím sa znovu opakovať, čo má akože tráviaci trakt spoločné z akné? Je všeobecne známe že ide o problém HORMONÁLNY nie o tráviaci, mechanizmus vzniku akné sa mi nechce znovu rozpisovať, kto má záujem nech si pozrie staršie príspevky.
Čo sa týka akupunktúry a akné - absolútne žiadny účinok, akupunktúrou sa liečia bolesti a a taktiež chronická bolesť dráždením parasympaticu...

hammamelis

laura,myslim detoxikaciu organizmu z aloe a iné osvedcené produkty tiež z aloe.Vylieci sa tým aj ťažší stav akné.Len u niekoho to dlhsie trva,ale výsledok je zarucený.Viac možem poradiť cez mail.

jefitto

Akupunktúra nemôže nič. Ty si isto dajaký fanatik (odpusť, ak sa mýlim). Ako môže ihla vpichnutá do tela zničiť baktérie v tráviacom trakte? IMPOSSIBLE. Jedine vec, ktorá ničí baktérie môže liečiť. Akupunktúra môže vyliečiť možno bolesť chrbta, alebo svalvicu, ale určite nie chorobu spôsobenú bakteriami

mjanik

jefitto-prečo si myslíš,že by mal cesnak pomocť,keby to tak bolo,tak už by bola väčšina ľudí vyliečená,zapamätaj si akupunktúra to môže vyliečiť!

jefitto

mjanik:

Akupunktúra toho veľa neprelieči. Okrem toho, nie je to spôsobené len trávením. Ja denne konzumujem dva strúčiky cesnaku (nebojte sa , nemám problém so ženami :D) na podporu trávenia. Ale nepomáha to