Mam veľky problem s akne

Tomaas 12345

prirodnaliecba :

A skúšala si postupne vysadiť múčne jedlá a jesť protizápalové potraviny a piť mrkvovu stavu ?

akinom007

Necitala som vsetky odpovede tak sa spytam kozneho si navstivil?
Urcite v prvom rade kozny...
Nasledne problematicka plet si vyzaduje fakt pravidelne a kvalitne cistenie a celkovu starostlivost.
Dolezita je aj strava a zvyseny prisun vitaminov ktore posobia na pokozku.
Urcite raz do mesiaca kozketicka poriadne cistenie pleti.

prirodnaliecba

Dobrý deň, ja trpím akné asi od 12 rokov (čo je už 10 rokov vlastne) a čokolvek som skúsila nepomáhalo, či už kozmetika alebo vnútorne užívať a antikoncepciu odmietam užívať, tak som po toľkých rokoch narazila na tinktúru z tradičnej čínskej medicíny, ktorá má odvádzať toxíny z pokožky...ani sama som neverila, ale fakt to bola prvá vec, po ktorej som videla výrazné zlepšenie po prvom mesiaci užívania, plus samozrejme prírodnu kozmetiku na cistenie a hydratáciu lebo mám osobne veľmi suchú pleť, ale to je na dlhšie :) je to z firmy yaomedica (česká firma), ale majú ju aj na SVK v eshopoch a volá sa čistota perly
:) odporúčam, lebo viem, aká je to beznádej, keď skúšate úplne všetko a nič nezaberá

nikol19998

Tiež som vyskúšala kadečo, veľmi mi pomohla kozmetička, ku ktorej chodím raz za 3 týždne na hĺbkové čistenie tváre (nie všetky kozmetičky to chcú robiť, tak sa najprv na to opýtajte, či to v ich salóne robia) nie je to ani drahá záležitosť. Jediná nevýhoda je, že 2-3 dni budete mať po tom červenú tvár, tak sa netréba zľaknúť. Ďalej si každý večer natriem na vatový tampón RSB roztok a potriem si tým tvár (vyhnúť sa očiam), štípe to, taktiež to je lacná záležitosť. A ešte doporučujem hocijakú hydratačnú masku na tvár aspoň raz za týždeň. (ja si dávam hydratačnú z LIDL a je super). Krém si moc nedávam, ale ak tak, tiež doporučujem hydratačný a vôbec nemusí byť drahý. Snáď pomôže :-)

nikol19998

Tiež som vyskúšala kadečo, veľmi mi pomohla kozmetička, ku ktorej chodím raz za 3 týždne na hĺbkové čistenie tváre (nie všetky kozmetičky to chcú robiť, tak sa najprv na to opýtajte, či to v ich salóne robia) nie je to ani drahá záležitosť. Jediná nevýhoda je, že 2-3 dni budete mať po tom červenú tvár, tak sa netréba zľaknúť. Ďalej si každý večer natriem na vatový tampón RSB roztok a potriem si tým tvár (vyhnúť sa očiam), štípe to, taktiež to je lacná záležitosť. A ešte doporučujem hocijakú hydratačnú masku na tvár aspoň raz za týždeň. (ja si dávam hydratačnú z LIDL a je super). Krém si moc nedávam, ale ak tak, tiež doporučujem hydratačný a vôbec nemusí byť drahý. Snáď pomôže :-)

SimonaMikova

Chodila som na ošetrenie akné do kozmetického salónu LUMI v Nitre na pešej zóne pred dvomi rokmi. Po podstúpení sedení s prístrojom na akné sa mi akné viditeľne stiahlo. Som veľmi spokojná, pretožé nové póry sa mi už netvoria. Veľmi sa mi páčilo aj správanie majiteľky štúdia, je veľmi milá. Vie, čo robí.

BioVevericka

Základom je pohyb, zdravá strava no kozmetika môže tiež značne pomôcť. Niekedy menej je viac, a u kozmetiky to určite platí. Nekombinovať veľa výrobkov ale skúšať jeden, neskôr druhý ak prvý nevyhovuje. Mne sa osvedčil Zelený íl-maska, 1x týždenne, pleť je po nej ako vymenená, póry sa stiahnu a nie sú tak viditeľné. Kupujem si ju pravidelne cez net. Keďže je to prírodná kozmetika, tak Ti pleť nemá dôvod zaťažiť. Prvá reakcia je väčšinou začervenanie pleti, ale to je normálne. Častejším používaním začervenanie ustúpi. Je vhodné si ju dávať večer pred spaním, nemala by byť pleť neskôr zaťažená inými výrobkami, a hlavne večer pred spaním sa už nemusíš bá,ť kto Ťa uvidí s maskou :D. Ja si ju kupujem cez notino lebo je tam aj iná bio kozmetika, ktorú používam. Ak môžem poradiť aby to bolo aj cenovo prístupnejšie, keďže čo je bio, býva aj drahšie tak sledujem -odkaz odstránený- a tam často nachádzam zľavy na výrobky takže ma to celkovo vyjde koľko krát menej než nákup neprírodnej kozmetiky z obchodu :/

9titinka5

vyskusaj zeoforce, to je il, ktory sa uziva vnutorne a aj ako maska zaroven, mne velmi pomohol, krasne sa mi precistila plet
-odkaz odstránený-