Mam veľky problem s akne

sokovany

fuuuj!! to je ale sila! normalne si tu pani hanka orgovanova (alebo ako sa vola) hodila svoju stranku - uplne surovo, bez zaplatenej reklamy. dobra drzost! clovek sa tu stretava so vselijakymi trapnymi pokusmi ziskat klientov, ale takto bezocivo som to tusim este nevidel.

damian

to je pravda, ze creva idu ruka v ruke s akne. Avsak, to je mnohym zbytocne spominat, stale na seba budu nanasat kupu kremov a neviemcoho.

Mnohi uz davali na tvar aj vlastny moc, co je velmi osozne. Avsak, ak sa nevycistia creva (napriklad aj mocom), akne sa clovek tazko zbavi.

liana

RNG, a ako sa ten kokosovy olej pouziva? Mam si nim natriet tvar? Mozem ho pouzit aj na zlepsienie kvality vlasov? pocula som cosik aj o kokosovom mlieku. Dakujem

básnik

Keď sa Vám hormóny búria,
vyrážky na tvári sa zdúria.
Nepomôže nič na tie potvorky,
len návšteva u kožnej doktorky.
-
Ale ani s ňou to nepôjde zrýchla,
ani keby Vám hneď injekciu pichla.
Bude trvať aj pár mesiacov boja,
kým zbadáte, že sa ako tak hoja.
-
Niekto má pleť čistú a zdravú,
aj keď má veľmi osožnú stravu.
Iný papá zdravo, žiadne zápražky,
predsa má na tvári uhry a vyrážky.
-
Dúfam, že tú vojnu s akné vyhráte,
a v zrkadle zrazu krásnu pleť zbadáte.

jerry123

caute mam tiez problemy s akne ale doktorka mi predpísala zineryt a myslim ze o takych 70% lepsie vazne som spokojny s tym je to antibiotikum a skutocne zabera to nie ako vsetliake tzv. zázracné masticky tak vela stastia

charlota

RNG da sa aj ten with hazel objednat v tvojom obchode? na to som zabudla
a pardon cisla v obchodch fubguju, to len moja hlava makova zabudla pred pridat nulu

RNG

progesteronovy krem nepomoze na acne, ale zinok, vitaminy B skupiny ako panthenol a biotin(B-7)definitivne pomahaju. Tiez vytazok zo zihlavy, alebo aspon caj z listov a korenov pomaha znizovat premenu testosteronu na DiHydroTestosteron, ktory drazdi mazove zlazy k vylucovaniu viac mazu a ked sa mazove kanaliky zapchaju tvrdymi tukmi alebo skodlivou kozmetikou(vosky, skroby)vytvoria sa podkozne hrcky, ktore casto zahnisaju=acne vulgaris.
Hnisanie je obvykle z nakazy z vonku, kde antimikrobialne prostriedky pomozu proti hnisaniu(zinok, peroxid,salicylicka kyselina, rozne rastlinne vytazky, vcitane witch hazel=hamamelis virginiana,a hlavne silne antimikrobialne, ako koloidne striebro ,GSE,a ine, pripadne aj mierne antimikrobialny a zapchate pory otvarajuci kokosovy olej.)