Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Mam veľky problem s akne

monika9

ja som si kupila tvz.horske slnko,celkom pekne mi to acne vysusi aj ked ja mam uz len zopar vyrazok,dievcatam odporucam antikoncepcne tabletky,plet sa po nich vyrazne zlepsi

monika9

rng a ako je mozne ze filipincanky ktore zacnu priam zrat americku stravu sa im plet nevyhadze?? ci to posobi len na japoncov?? Acne je hormonalna porucha a moze byt vyvolane aj stresom

skuste este toto

ja som donedavna mal tiez nejake problemy s akne...a tiez som si nevedel rady...dokym som si nekupil pityol a este jeden krem.Ten pityol je hotov zazrak,staci potret vyrazky kazdy vecer a nechat tak...rano su o minimalne polovicu mensie...a ten krem co som spominal co si davam este tak to len rano a vola sa men expert turbobooster(pre muzov)obsahuje dost vitaminu c a actve defense system,takze ten tiez pomaha...

ewka

niekto : a to kedy si mam tu vodu dixi na tvaer rano alebo vecer alebo mozem aj cez den ?? lebo chodim ku koznej a vecer si natieram duac gel a rano skinoren a vobec nepomaha ten duac pouzivam zatial len par dni ale ziadny vysledok a pred tym som este mala aknemicin ale to bolo tiez o nicom tak ja to uz kaslem skusim tu dixi aj kebyze mi ma zhoret plet stoho :((

chocolatqaa

diky za radu, ale alkohol na tvar nemozem... ocko mal tiez v puberte akne, sice jemnejsie ako ja, a tiez mu pomohol nejaky alkoholovy bylinny extrakt, ale ja sa od alkoholu uplne vyhadzem, nieco hrozne

niekto

poznas vodu na vlasi dixi ?
taka mala zelena flasticka (ta ktora ma prhlavovy extrakt )
ta mi uplne zmenila tvar
obsahuje to dost alkoholu cize to cisti a dezinfikuje.
umy si stym kazdy den tvar
ja som rozdiel citil hned (male cierne bodky na nose skoro zmizli po prvom pouziti ) ak sa ti akne neprestane tvorit tak sa prestane tolko zapalovat takze ta to nebude tak vela boliet
pozor stipe v ociach ;-)
teda ak nemas alergiu na prhlavu

chocolatqaa

este tak pridam aby ste mi zbytocne neradili veci, co som uz skusala:
1. vsetky masticky - lekarka si vedie zoznam a uz nie je nic dalsie co by mi mohla predpisat
2. vybrala som za sebou 3 antibiotika
3. beriem hak chloe
4. umyvam a osetrujem plet
5. kozmeticka a hlbkove cistenie - tiez nepomohlo
6. mam pravidelny sex
7. nastastie som zdedila neporazitelne sebavedomie takze na verejnosti vystupuem uplne normalne, ale inac mi to hrozne vadi
8. stravujem sa zdravo, jem pravidelne, mamka vari z kvalitnych surovin, ziadne polotovary, vacsinu surovin mame z dediny zo zahradky, pijem denne 2,5 - 3 litre neperlivej mineralky a ziadne sladene napoje, denne jem ovocie a zeleninu, nejem vyprazene, mastne jedla atd, rastlinne tuky tiez minimalne, mliecne vyrobky tiez nejem vo velkej miere...
9. zmena prostredia tiez nepomoze - uz som byvala na styroch miestach odkedy mam akne, ci na dedine obrastenej lesmi alebo v meste