Mam veľky problem s akne

niekto

myska ja si stym umyvam skoro cele telo kazdy den a s kozou nic nemam
inak nie je na hlave nahodou citlivejsia koza ???

mjanik

pretože akne sú vnútornou záležitosťou-masti a vodičky vám nepomôžu,musíte si dať do poriadku trávenie,aby sa jedy vylučovali z tela von tadiaľ,kadiaľ majú ísť a nie pokožkou.Akupunktúra vám prelieči nie len trávenie,ale tým aj celé telo

myska

preboha ze dixi..ludia nerobte to ved vam to tak vysusi plet ze to uz nedate dokopy.co je raz urcene na vlasy, neni urcene na plet!

poliewoocka

Domaci, mnou odskusany recept proti upchatym porom s tendenciou zapalovat sa.
Najprv tvar ocistit jemnym mydlom, zmyt, nechat vlhku pokozku a urobit peeling kavovou usadeninou. Kruzivymi pohybmi masirovat tvar, hlavne T-zonu. Potom oplachnut teplou vodou, nechat vlhku tvar a naniest med-roztriet ako krem. Nechat posobit co najdlhsie-aspon 30 min, hodinu, ale aj dlhsie.
Vysledok: jemna, hladka, svieza, cista, pruzna plet:)

lauraaaaa

hammamelis: mala som na mysli nejake vitaminy,ale neviem co konkretne by mohlo pomoct. ty mas ake osvedcene produkty? mozes napisat? diky.

jefitto

Niekto: To myslíš s tou žihľavovou vodou vážne? Ja som ju používal na lupiny, vtedy som ich mal jak nas.ato. A teraz nič všetky sa pominuli po zhruba týždňovom používaní. Asi to vyskúšam. Je to pravdepodobne všestranný prostriedok :)

niekto

hmm ja som mal stym tiez problem
nahodou sa mi ho podarilo vyriesit
poznas vodu na vlasi dixi ?
taka mala zelena flasticka (ta ktora ma prhlavovy extrakt )
ta mi uplne zmenila tvar
obsahuje to dost alkoholu cize to cisti a dezinfikuje.
umy si stym kazdy den tvar
ja som rozdiel citil hned (male cierne bodky na nose skoro zmizli po prvom pouziti ) ak sa ti akne neprestane tvorit tak sa prestane tolko zapalovat takze ta to nebude tak vela boliet
pozor stipe v ociach ;-)

simon33

No kamilka musis pozornejsie citat :-). Ten 20-rocny, to je nejaky chalan z prispevku co som davnejsie cital a utkvelo mi to v pamati.Ja mam teraz 23, ale to uzivanie roaccutanu zo mna fakt spravilo dusevne mladsieho a hlavne stastnejsieho cloveka, citim sa ako znovuzrodeny.