Mam veľky problem s akne

jefitto

Dnes som prišiel na niečo. Budete ma za to kameňovať, ale mne to pomohlo: Ráno som zistil, že mám slabé vyrážky. Tak som odvtedy každú hodinu použil ALPU!!! A pomohlo to . Teraz je poobede a vyražky sa vôbec nezväčšili. A večer ešte použijem zmes droždia s mliekom. Ževraj to pomáha

olinka,

ja som celý živor trpela na akne. skusila som všetko možne a nič nepomohlo. A zrazu v 29 rokoch mi zmizlo. mala som peknú pleť. ale vydržalo mi to 2 roky. teraz mám tvár čistu, len už 4 mesiace sa mi tvoria vyrážky na spánkoch a na čele pri vlasoch. Nikde inde na tvári len tam.
Neviete, čím to môže byť???? dakujem

smejo

cawte...ja mam akne od 12 rokov...a za ten cas vam mozem povedat, ze co najlepsie zabera...kazde rano a vecer si treba umyt tvar antibakterialnym mydlom(dostat ho v lekarni, cca za 30-sk)..potom si docistim tvar pletovou vodou ACNELOT a potom si dam na tvar obklady z harmanceka...a nezabudnite vypit kazde rano pred ranajkami pohar vody...fakt to pomaha...prajem uspesnu liecbu!!!

monika9

babulka ak ti pomaha slnko tak skus horske slnko alebo bio lampu ta je priamo urcena proti acne,ja som garnier uzivala aj ho uzivam hlavne tie odlicovacie tampony,nejaku znemu nevidim to skor ak sa mi vyhodi nejaka ta vyrazka mi pomaha konopny krem,dostat ho v lekarni

monika9

lizanka uz len podla tvojej prezyvky usudzujem ze si este velmi mlada a o hak nevies nic....o moje znamky sa bat nemusis ucila som sa velmi dobre.....existuje vela druhuv hak,preto je na recept a nie len tak volne predajna,preto sa robia rozne testy,samozrejme musis mat dobreho gynekologa......tvojej mame asi ten druh nevyhovoval,niektorí ludia totizto nemozu hak uzivat vobec a o tom si pocula??.....a ten alko co sa popije na diskach a oslavach peceni neskodi??

lotka

inak RNG ty si niekde spominal nejaky progesteronovy krem, alebo nieco take, neviem ci som napisala presny nazov...nie je to dobre aj na akne, ak ano kde sa to da zohnat

lotka

babulka toto som niekde citala, teraz som si presne neni ista, ale ak mas prekysliceny zaludok vo velkom sa tvoria vyrazky, dost casto sa zvykne prekyslit ked je clovek v strese, odporuca sa pit kazde rano voda s citronom...a candidoza? citala si o nej uz nejaky clanok? ved ta je povodcom vyrazok, hlavne tych bolavych, zatvrdnutych, ktore byvaju najma na brade...

babulka

Mandle mam vonku, akurat mam problemy so zaludkom (vela kyseliny) a co sa gyn prob.tyka mavam kandidozu. Inak som OK. Ale moze to s tym suvisiet.