Mam veľky problem s akne

Lolka

Pettigrain- eterický olej, ze vyhladzuje akné som cítala..a asi aj Kajeput je na akné, skus pozriet v google keby som sa nahodou pomýlila si to mozes overit..lebo ked dýchas tie vone ako sa vyparujú, malo by ti to íst do koze.

ninako

Ahoj expire, no tak skúsim sa popýtať v lekárni na to. Čiže to sa užíva. Ja som o tom počula, ale teda neviem, či sa to užíva alebo potiera. Takže užíva. Super, tak skúsim, však za skúšku nič nedám. Diky

expire

Ahoj Ninako,

myslím, že účinok na akné ako aj na celý organizmus je u každého individuálny, nakoľko všetci sme jedinečný, ale mňe koloidné striebro veľmi pomáha a poznám veľa ľudí ktorým pomohlo a stále ho preventívne užívajú, nakoľko sa nepoužíva len na liečbu akné.
Úž po pár týždňoch užívania sú tie póry stahnutejšie a tie bodky také suchšie a menšie. Preto sa dajú aj ľahšie zakryť. Aj obsah toho uhru je menší a suchší, ono to pôsobí antisepticky a bakteriocídne (čiže ničí rozmnožovanie baktérií) a hlavne dá sa aj piť, čiže pôsobí z vnútra.
Skús sa porozprávať s lekárom, alebo lekárnikom.
Držím palce.

ada20

Ahoj vsetci ja mam 20r a mam akne uz asi od 12 rokov,vyskusala som vsetko od masticiek,kremov,liekov,antikoncepcie,horskeho slnka...a nic nepomohlo ziadna doktorka mi nepomohla.Tak neviem co mam robit uz som z toho chora

ninako

ahoj expire, chcem sa spýtať, ja mám rozšírené póry s čiernymi bodkami, fagt zaberie to koloidné striebro? chcela by som čistú pleť. Vyrážky moc nemám, sem tam, možno dve do mesica. Ale už ma nebavia ani tie čierne bodky.

zuzanka11

Ahojte ľudkovia!
Dostala som sa tu úplnou náhodou a prečítala som si niektoré príspevky o problémoch s pleťou. Úplne Vám rozumiem, prežila som si to isté... neustále mastná pleť, rozšírené póry a akné. Lekárka mi miešala mastičky, lieky, no nič nepomáhalo... až kým som nenašla kozmetickú značku, ktorá patrí medzi päťku najkvalitnejších značiek na svete. Ide o značky Clinique,Esteé Lauder, Lancome, Shiseido a moju overenú značku ARTISTRY. Vďaka artistry už neviem, čo je to mastná a problematická pleť a navyše mi ponúka 90 dňovú záruku, čiže ak nebudem spokojná vrátia mi peniaze bezohľadu na to, koľko výrobku som použila. Nie je to super? Zároveň ponúka rôzny sortiment - makeupy, krémy, líčidlá, ... a to všetko zaručene bez chémie!!!!

expire

Ahojte,

ja mám akné asi od 12- tich rokov a naozaj nič nezberalo. Až raz mi známy odporučil koloidné striebro a ktoré asi po 4 týždňoch prejavilo účinky. Pleť je viditeľne hladšia, jemnejšia, bezuhristá. Aj iný si všímajú výsledky. Ak máte iba uhrovitú pleť, velmi dobre zaberá, na zapálené červené komedóny pomalšie, ale aj tak akné to lieči pekne. Po mesiaci mi zničilo uhri a na spodu na lícach mám ešte pár červených hnisavých vyrážok, ktoré ale po natieraní schnú, tak ich dočastne maskujem acnecolorom alebo inými makeupom.
Samozrejme, že mám na tvári aj jazvičky, ktoré mi po akné zostali. Počula som, že na ne je výborné užívať masť Contraxtubex minimálne šesť mesiacov. Uvidím. Zatiaľ sa snažím preliečiť akné na ktoré mňe osobne pomáha koloidné striebro, ktoré som kúpila v lekárni (orientačná cena 13 eur.
A samozrejme si umývam tvár s neparfúmovým mydlom, vysušujúcim.

Takže tak :) Prajem veľa zdaru a pevné nervy..