Mam veľky problem s akne

boo_RA32

ja tiez uz beriem roaccutane lebo mi nic nepomahalo:C po prvach desiatich dnoch uz vidim vyrazne vysledky, nove vyrazky sa uz pomaly netvoria a stare zacinaju miznut, akurat ze mam strasne precitlivelu plet ale na to je dobra kozmetika Cetaphil.samozrejme suche pery a sem tam mi krvaca z nosa ale zatial som nadmieru spokojna. este keby zacali miznut aj jazvicky a zacervenanie tak by som bola velmi stastna...tak uvidim co tak o mesiac s mojou tvarickou bude:D

jaaaaaa

ja len tolko,
mala som OBROVSKY problem s akne,,,
kebyze tu mam vymenovat vsetko co som skusila,boleli by ma ruky
vsetky moznosti o ktorych som vedela...
a teraz mam roacutanne...
beriem ho 3 tyzdne a tvar mam ako babika...
neuveritelny zazrak,
jazvy to uz je nic....
viem o vedlajsich ucinkoch,o vsetkom moznom...
brala som to ako poslednu moznost ale lutujem,ze som nezacala s liecbou skor :-(
lepsie neskoro ako nikdy :-)

cajik

ja mam tu kozmetiku nuskin,ale neviem ci to ze mi zmizlo vyrazky nadobro je vysledkom tej kozmetiky alebo detoxikacie organizmu :) kazdopadne je dobra.ale draha.

elen666

dakujem a napis o tom viac,,.......pouzitie ,cena a vysledky ja mam akne už strasne dlho....... a mam aj hnisave vyrazky,uhry a rozsirene pory....už som skusala vsetko kopu kremov....masticiek vodiciek ,kozne...a aj kozmeticky....a stale to mam už ani neverim že mi to od niecoho prejde..........a to už mam 32 rokov!!!

begleiter

Sorry vsetkym ale nechapem,preco moj prispevok tak znetvorili gramaticky. Vyzera to ako by som bol analfabet. Kto bude chciet, poradim ako na to a ako sa akne ci podobnych koznych ochoreni zbavite nadobro. V mojom okoli s tym nema problem uz nik. Pozrite tie stranky o ktorych som pisal (age loc, kozmetika rady 180) a pharmanex.com , výrobky vám viem do 2 dní zohnať alebo vám ukazať ako si ich zakupite sami. Je to bomba a nechapem, preco to tu na sk uz davno neni.
Ahojte

begleiter

Ahojte všetci! Čítam Vaše príspevky a je mi vás ľúto. Pracoval som dvhšiu dobu v zahraničí a stále nechápem prečo u nás v zapadákove sa nepropaguje práve to čo pomáha a ľudí tu krmia sprostosťami. Vonku nik kto sa o seba aspon trošku chce starať s akné, vráskami či celulitídou alebo pigmentovými škvrnami a inými problémami nemá problém. To čo vám viem poradiť, lieči dokonca iné choroby,od cikrovky, zubné ochorenia, probVémy s tlakom, s vlasmi,vyhladzuju sa vrásky a zastavuje sa stárnutie bunky,ufff je toho veľa.Fakt nechápem prečo to tu takmer nik nepropaguje. Zadajte si v google - alebo - dajte si trh europa,jazyk slovenčina.. Prípadne si dajte na youtube age loc video acne, Pomožem vám získať tieto výrobky a ked budete chciet zasvetím vás aj do toho ako pomoct aj svojmu okoliu a zarobili aj zaujimave penižky. Som z BB a často som v BB a v BA. Nič sa neplatí a ide iba o tvoj záujem pomoct samemu sebe.
Ahojte
ľuboš (0918843739, 0904479799)

kulturista

dobry den, mam 18 rokou akne mam zhruba 4 roky vystridal som dvoch dermatologov a snad vsetky pripravky(zinerit, duac gel, antibiotika v tabletkach...) naposledy som bral roacutane 7 mesiacov plet sa mi vycistila o 90% no teraz ho tyzden neberiem, akne sa vracia. Brat ho znova nechcem pri liecbe som mal neustale kutiky a samozrejme vsetky ostatne neziaduce ucinky, no tie kutiky boli najneprijemnejsie. Som zufaly. Prosim poradte mi ako dalej