Mam veľky problem s akne

dada

podla mna najlespia na akne je bahenna pletova maska z mrtveho mora.hlavne pre mastnou a problematicku plet odporucam pouzivat kazdy den (je to dost otravne,ale pomaha, štípe to ale moje akne sa zlepsilo ale necakajte ze hned po tyzdni nebudete mat nic na xichte s akne bojujem uz 5 rokov v poslednych 10 mesiacoch sa mi zhorsilo tak som musela zacat silnejsiu liecbu ranna maska z mrtveho mora potom zinerit, skinoren krem a v priebehu dna eryfluid a roztok, ktory obsahuje camphora a ac.salicycum(teda je tam aj kyselina saliciova)vecer umyvanie tvare obycajnym mydlom potom znova zinerit, skinoren alebo si davan akne color na celu noc a rano si to umyjem.tym ktory nemaju moc mstnu plet tak to neradim ale pre takych ako som ja co ich plet aj po umyti mydlom naneseni zineritu a skinorenu za polhodku mastna je to celkom ok akne je uz v najlepsej ceste do haja.

Petersen

Nezabúdajme na to, že každá maličkosť z toho, čo zjeme sa odzrkadlí na stave našej pokožky. Dobre informacie o pricinach akne najdes aj -odkaz odstránený-
Tomuto problemu treba porozumiet a vo svojom zivote urcit tie faktory, ktore akne sposobuju - vo vacsine pripadov su to zlozvyky ako nespravne stravovanie (nedostatok zasaditych latok ako zelenina, prebytok prekyslujucich potravin ako cukor, biela muka, vyprazane jedla, kava), nedostatok fyzickeho pohybu na cerstvom vzduchu (pobyt na cerstvom vzduchu vyrazne pomaha pre vyrovnavani prekysleneho prostredia v tele), a este je tu aj zvlastny faktor - pri urcitych ludoch - vyraznejsie citove vypatie a stres moze byt sposobovat akne - dovodom su dosledky tychto vypate - zmeny v procese travenia a metabolizmu ako reakcia na stres.

elen666

aj ja som vas dnes pozerala na reflexe v archive..........ono je to zaujimava metoda,,....len ja neviem ci fakt taka ucinna!!!

weret

Mne sa robia také malé vyrážky akoby pod kočou a na svetle je vidieť že sú biele.Niektoré jednu vytlačiť a niektoré idú víde bieli hustý hnis. Čo na to? a mám aj tie také červené na tie čo pomáha? tie mám hlavne na čele

ayurvedsky maser

Pokial mate problemy s akne, alebo ine kozne problemy je to vsetko sposobene tym, co mame v crevach... virusy, bakterie a hlavne parazity. Bez kompletnej ocisty organizmu od parazitov a naslednej detoxikacie nemozete cakat uspech v liecbe ekzemov. Pouzivanie roznych kremov je len docasne riesenie... doslova maskovanie, ale problem nevyriesi. Ked si potriete vyrazku na jednom mieste, tak ju zlozky kremu zmensia, ale vytvori sa ina a na inom mieste. Mam vyborne vysledky v liecbe roznych problemov a rad vam poradim, popripade vam mozem diagnostikovat s cim konkretne mate problem. S pozdravom Milan Pravda.

wawawa

chodte kožnej, ja som u nej bola a dala mi 2 prípravky, ktoré po čase úplne zabrali, ale už sa napamatám ako sa volali. sorry :-/