Mam veľky problem s akne

bebena2

mne pomohla kozmetička,chodila som k nej na laser asi 10 sedení+pravidelné čistenie pleti....chodia k nej aj chalani,pýtala som sa jej na to...až potom skúšaj drahé krémy...a počula sam,že zaberajú aj tabletky dermabion

HipHopDenisQa

Us som to to raz pisala ale inde ale nevadi:)tu je moja rada..:)
Neviem ci vam to pomose ja kazdy vecer ci tvar vycistim pletovou vodou AB-aquafit potom si umyjem tvar cistou vodou..V lekarni mi dali take mydlo vola sa Sulfursal dava sa to trikrat do tyzdna dobre to zaschina vyracky..Po umyti si vzdy natriem tvar AB kremom nepouzivam nocny ziaden lebo to je nanic..A prestala osm jest cokoladu to mi dost pomohlo:)..A este jedna vec co vam mosem poradit ak poznate niekoho kto robi oriflame obiednajte si to je taka zelenohneda tycinka tea tree :)je superr:)...:PPPdrzim place

eo

jajo ja by som ti odporucila umyvat si tvar nikolko krat denne z roztokom GSE alebo Citricidel.Mohol by si to uzivat aj2x denne na precistenie tela. Akeby si mohol aj Jablcny Ocot do vody.
Ale hlavne casto si umyvat aj ruky
Vyskusaj...Daj vediet

sade8

Ja mam sama na sebe odskusane, co najlepsie pomaha, je to vlastne kura ktora trva pol roka, kazde rano nalacno sa uziva jedna polievkova lyzica olivoveho oleja a jedna polievkova lyzica citronovej stavy. naozaj to pomaha asi tak po mesiaci zacnete badat rozdiely - viem o com hovorim sama s tym bojujem...........
dufam ze vam to pomoze drzim vam palce...

sade8

Ja mam sama na sebe odskusane, co najlepsie pomaha, je to vlastne kura ktora trva pol roka, kazde rano nalacno sa uziva jedna polievkova lyzica olivoveho oleja a jedna polievkova lyzica citronovej stavy. naozaj to pomaha asi tak po mesiaci zacnete badat rozdiely - viem o com hovorim sama s tym bojujem...........
dufam ze vam to pomoze drzim vam palce...

xxxl

prosim o radu,tiez ma trapia problemy s akne.mam ich na tvary ale aj na hrudniku a najhorsie je ze ked sa pozrem do zrkadla tak mi to neda a musim ich povytlacat viem ze to neni asi dobre,ale mne to neda,robim to kazdy den .uz mam aj riadne jazvy

majyo

Súhlasím s tým bahnom. Mne bahno tiež upokojuje pleť. Používam bahennú masku a na dočistenie pleťovu vodu. Mám tiež dosť veľký problém s akné už skoro 3 roky, momentálne chodim na sneženie, trochu sa to zlepšilo ale nezmizlo :-(. Inak na stránke www.akne.webnode.sk sú celkom dobré informácie o akné.