Mam veľky problem s akne

DELTA74

Ak máš akné, alebo máš problémy s inými zápalmi pokožky, velmi vhodné je iontové striebro v produktoch Microsilver na ich liečbu. Zbaví Ťa zápalov spôsobenými baktériami a vírusmi.
Obsahuje male čiastočky striebra, ktoré, ako je dokázané, sú veľmi účinné pri ničení baktérií a vírusov všetkých foriem.
Nakoniec, informuj sa i na webe, trebárs tu:
akne.fm.site90.com

petraaa

no ja vam hned poradiim na to aknee...mne tiez nikto newedel poradit ani lekari..len same bla blaa....mala som strasne hnisave,zapalene vyrazky...dwa roky som sa ich newedela zbawit nijak...az raz som sa zamyslela nad tym,ze kedy sa mi hlawne vynaraju tie vyrazky..wzdy ked som jedla nieco masne alebo mliecne hlavne plnotucne jogurty a najma syry,maso okrem ryb....citila som wtedy na twari akokeby ma zacala palit koza alebo nieco podobne a to niesom alergicka nanic z toho...no a proste som vylucila mliecne vyrobky okrem nizkotucnych,vylucila som masla,maso,jem wela zeleniny a ovocia ,suche kexy ,sladke kechy ale nie maslove,jem orechy a wela ovocia a zeleniny s obsahom vitaminu e....a plet mam uz 7 rokov ako babika ...bez jednej vyrazky...a to ani nehovoriim ako sa mi zlepsila a vyformowala postava....a plet na celom tele...ale vite keby vam toto povie nejkayy lekaar asi by nemali lekari,kozmeticky a dermatologovia na com zarabat..ludia wed rozmyyslajte...tie vyrazky to je vsetko odraz stravy..skuste sa mesiac takto stravovat a potom povdzte sami....wela stastia

Ivco

Mne ako jedine skutocne zabera cistenie si tvare pomocou Gáfrovej vody, zarabaju to u nas v lekarni. Vyrazky mi zmizli asi za dva tyzdne uplne, ale raz za cas sa jeden objavi...Treba skusit ;)

Ador

Ja už som niekedy s bojom proti akne zufaly. Kolko penazi som už nechal u lekarni, kolko penazi som už nechal u kozmetičky a stale nič. Ani čokoladu či mastne moc uz nejem a stale nic. Najviac ma serie to ,ze tyzden je moja tvar pekna bez zapaleneho ci hnisaveho miesta a po čase ako by uťalo a zrazu mam cely xichtik ako opuchnuty a bolavy. A vobec neviem prečo?!

AdamKrt

Dat si na plet olej, alebo mast obsahujucu repik, nechtik, kurkumu - nepomoze ?

Tiez vraj velmi korenena strava, alebo prekyslenie zaludka, mozu sposobovat viac akne.

kk21031979

Ahojte,velmi ma zaujal clanok ohladom akne, pretoze akne je moj celozivotny spolocnik,uz od 9 rokov...teraz mam 30....konecne fakty k veci!moja skusenost je taka,ze jedine, co mi zabera,je takmer kazdy druhy den plavania a parna sauna...veeeela sportu, najma bicykel, ale aj aerobik,joga,pilates...zlepsi sa mi to vzdy hlavne v lete,ked som opalena,takze zrejme dost slniecka a v zime sa to snazim nahradzat solarkom...a OVOCIE A ZELENINA..momentalne akne ako take vymizlo,ale trapia ma kde-tu uhry a hlavne jazvy...bola som parkrat na mikrodermabrazii,ale to pomohlo len docasne...tak skusim kontraktubex,ako som sa docitala..suhlasim s tym,ze koza je odrazom psychiky...mne pomaha joga. a priroda.drzim vsetkym palce,ktory bojuju s tymto neduhom...a idem zvysit davky vitaminov A, E, C,zinku,,atd!!!!pozdravuje Katka