Frajerka Pribera

Príspevok v téme: Frajerka Pribera
duro

Čaute.Mám taký problém. Priateľka začala dosť priberať do rizikových partií a mne sa to jednoducho prestalo páčiť. Sme spolu už 3 roky. Keď sa spolu milujeme stále viac si všímam jej tlustejší zadok aj brucho a vadí mi to.Ona sa snaží schudnúť, ale nejde jej to. Ja začínam rozmýšlať nad inými babami a pochybovať o tom či chcem s ňou ostať. Viem, že ona ma ľúbi aj ja ju, ale pochybujem či to takto vydržím. Bojím za budúcnosti že veľmi stlustie a uplne sa mi prestane pačiť.Viete poradiť???

anglo

Každý ma možnosť voľby. Na tvojom mieste by som si našiel partnerku , ktora ti bude vyhovovať. Keď ta tvoja partnerku už teraz nepritahuje v buducnosti to bude este horsie. Na keci o nezrelosti sa vykasli, ide predsa o tvoj zivot.

katty19

zrrzka, čo si povedala, to sú presne tie ťažšie problémy, s ktorými v živote treba počítať; ja by som Ďurimu odporúčila sa nad sebou zamyslieť a veľmi na sebe pracovať! hľadať príčiny svojej nespokojnosti u druhých je absolútne mrhanie svojim energ. potenciálom;
sa zamyslíš, ty Ďuro jeden?

gomez

dievčatá, vy sa vždy tak zavzdušníte keď sa rozprúdi debata o postave:)))ruku na srdce a prečítajte si tu, koľké z vás tu napísali ako sa to dá a koľké hľadajú dôvod prečo nie. Pochopím, keď ochorenie zapríčiní niejaké zmeny. Ale pomaly človek nestretne zdravú dievku! Skúste si aj vy položiť otázku: ako by sa vám páčilo milovanie so spoteným, traslavím macom čo má pinďúra skovaného kdesi v sádle? Myslím, že vo väčšine prípadov to súvisí so stratou sebareflexie a súdnosti a to je ten hlavný dôvod čo nás na tom trápy. Som sa dotkol citlivej témy, tak poďte do mňa...

Kala

Zrrzka, trafila si klinec po hlavicke. Vystiznejsie sa to uz nedalo ani napisat. Uplne s tebou suhlasim "nema ju rad" .... je zbytocne k tomu este nieco dodavat.
Duro: Zober nohy na plecia a utekaj co najdalej. Ved ty by si svoju partnerku utrapil, keby si s nou zostal.