Frajerka Pribera

Príspevok v téme: Frajerka Pribera
duro

Čaute.Mám taký problém. Priateľka začala dosť priberať do rizikových partií a mne sa to jednoducho prestalo páčiť. Sme spolu už 3 roky. Keď sa spolu milujeme stále viac si všímam jej tlustejší zadok aj brucho a vadí mi to.Ona sa snaží schudnúť, ale nejde jej to. Ja začínam rozmýšlať nad inými babami a pochybovať o tom či chcem s ňou ostať. Viem, že ona ma ľúbi aj ja ju, ale pochybujem či to takto vydržím. Bojím za budúcnosti že veľmi stlustie a uplne sa mi prestane pačiť.Viete poradiť???

katty19

zrrzka, Gomezík je ok, sľubujem; inak ako, táto témička je zaujímavá, sa mi ľúbi, každý tu má čo povedať

zrrzka

gomez, sorry, predstav si, ze si nevyberam chalana kvoli tomu ako vyzera (ako to robi vacsina chlapov), ale ako sa s nim citim a ci si mame co povedat.. mam vydatu kamaratku, ktora po prvom porode pribrala a dost a ju manzel nevymenil a po case mali aj druhe dieta.. a stale su spolu.. prepac, preco sa mam stresovat kvoli chlapovi, ktoremu ide iba o to ako vyzeram? mohol jej navrhnut spolocne sportove akcie, mozu spolu ist do posilky, ist na bike, naucit ju korculovat a nie ju opustit.. vekom tak ako pribera baba, pribera aj chlap.. byt stihly je tvrda rehola

Kala

Paci - nepaci ..... ved nikto nechce kazdeho co sa mu paci. Pacit sa a pritahovat su dve rozne veci. Dura jeho partnerka uz nepritahuje ... alebo sa mu len nepaci?

katty19

Jánošík 1, si predstav, mne všetci moji chlapy naokolo zakázali sa maľovať, že to nepotrebujem a ja poslúcham. Teraz som ti vyvrátila všetky tvoje tvrdenia. (teda takmer, skoro)

janosik1

zeny, ked tak podla vas na tom vyzore nezalezi, preco sa malujete a kupujete si nove handry? preco riesite farbu vlasov a neviem co este.
ked sa muzovi pacite, uz vam zrazu nevadi, ze ide o vyzor?
to zacne vadit az vtedy, ked sa mu nepacite

katty19

Anglo, Kala, ja som sa zamýšľala, že Ďuri sa ešte nezamyslel nad všetkými svojimi možnosťami, neverím. Jednoducho, človek odchádza z bojiska ako keby tam ani nebol. Nech dokáže ako ju ľúbi. Vylepšiť sa dá, vážení, všetko. Presvedčí ma niekto o opaku? Hovorím vylepšiť.

gomez

je na tom zaujímavé to, že kľudne veľká väčšina z vás by ďuriho hneď nechala alebo mu radíte aby on rýchlo zmizol a pod. Ale veď práve to vám na tom vadí, že si myslíte, že ju nechá, tak teda ja tomu nerozumiem...ďuri má na niečo iný názor a chcel vedieť že ako má takúto citlivú tému riešiť. Ale sa asi riadne sekol nesúhlasiť...