Frajerka Pribera

Príspevok v téme: Frajerka Pribera
duro

Čaute.Mám taký problém. Priateľka začala dosť priberať do rizikových partií a mne sa to jednoducho prestalo páčiť. Sme spolu už 3 roky. Keď sa spolu milujeme stále viac si všímam jej tlustejší zadok aj brucho a vadí mi to.Ona sa snaží schudnúť, ale nejde jej to. Ja začínam rozmýšlať nad inými babami a pochybovať o tom či chcem s ňou ostať. Viem, že ona ma ľúbi aj ja ju, ale pochybujem či to takto vydržím. Bojím za budúcnosti že veľmi stlustie a uplne sa mi prestane pačiť.Viete poradiť???

gomez

ahoj majdi, Ďuri asi nemá priateľku s deťmi. Ale vo všeobecnosti máš pravdu. Rodina je niečo iné. Musím ťa pochváliť. Ty to ale nerobíš pre mňa alebo iného, ty to robíš pre seba. A toto som tým chcel povedať. Si šikovná. Ale vieš, manžela si si vyberala ty.

zrrzka

gomez, myslim si, ze to nezavisi od toho, ci je to baba, alebo chalan, ale od povahy cloveka.. poznam holky, ktore sportuju, najdu si cas na aktivity.. mna sport velmi neoslovuje, ale inline mi priam ucarovali..:-) a rozdiel medzi babami a chalanmi vidim v tom, ze baby skor nad vecami dumaju a chlapi skor konaju.. je o tom spusta knih..:-))

majda1

Tak dievčence si nevedia nájsť čas na hoby, ako ktoré, . Keby si bol žena, vedel by si prečo si niektoré nevedia nájsť čas. Keď chlap príde domov, robí večeru, riadi,perie, žehlí, dá detí spať - potom sa o 11.00 v noci rozhodne cvičiť? nezvládli by ste ani polovicu naších povinností, A predsa si čas na šport nájdem, spravím si prestávku medzi kolobehom povinností a asi o 20.00 idem behať každý druhý deň asi 8 km. Potom sa vraciam domov a pokračujem s domácou prácou asi do tej 11.00. všetko je následok toho že aj ženy už pracujú dlho ja osobne chodím domov o 18.00. Potom ma vytočí chlap ktorí napíše že ženy sú " lenivé " vi prídete domov a hodíte sa s novinami pred TV .... kto je leniví ?

gomez

samozrejme, česť výnimkám! A bez ohľadu na postavu pochválim hocikoho za snahu a chuť niečo zmeniť. Pretože pozitívny prístup a ťah na bránu je to sexi a postava je len vedľajší produkt. No poďte do mňa, udrite si...:)

zrrzka

ano to mas pravdu, neda sa rozkazat, ze niekto ma bude sexualne pritahovat.. lenze sexualne pritahovanie neznamena aj to, ze dotycneho budem mat rad, resp. milovat.. ale to je uz ina tema...:-)

gomez

len mi dievčence skúste vysvetliť, prečo si muži vedia nájsť aktivity, hobby, kamarátov, záujem niečo robiť, a slečny nemajú nikdy príležitosť, nemajú s kým, nemajú chuť, sú unavené...preto vravím, že toto mi na tom prekáža ako príčina, priberanie je len dôsledok.

katty19

Jasné, Jánošík, ale ak mi 365 dní v roku jeden ch.... bude robiť zle, nepomože, bude mi hovoriť aká som otrasná, tak prepáč, ešte zavalená inými starosťami, pribrala by som aj 20 kíl, nie tam nejakých pár. Buď ma niekto podporuje a ja následne podporujem svoju ženskosť, alebo, zabudnite všetci!!!

gomez

zrrzka, sám by som to lepšie nenapísal. S tým môžem len súhlasiť. Vidíš že sa to dá aj takto. Netreba hneď ďuriho zatratiť. Vo všetkom čo si teraz napísala s tebou súhlasím. A to chcel ďuri vedieť že čo môže pre ňu spraviť, môže s ňou ísť bicyklovať, do hory, na maliny, čučoriedky, brusnice, behať...

nina30

Zaujímalo by ma či si za tie 3 roky aj Ti trošku nepribral a náhodou ako väčšina chlapov neprišiel aj o pár vlasov. Čo keby Ti frajerka povedala začínaš plešatieť a preto chcem iného.
Ak sa kočka snaží chudnúť a nejde jej to , zmente spôsob stravovania a obaja začnite aktívne žiť, chodte lyžovať, plávať, na túry, na korčule, budete spolu a ešte si aj vylepšíte kostru. Ak ale cítiš že je to aby bola štíhla pre teba to naj, tak sa radšej rozídte lebo ju budeš drbať celý život za líniu a pôjdete si na nervy. Moja kamoška má takého magora muža čo ju už týždeň po pôrode nútil robiť brušáky a behať do schodov. A pritom má vášku 1,75 a váži 58. Ale je tučná - zvláštne že len pre neho.