Frajerka Pribera

Príspevok v téme: Frajerka Pribera
duro

Čaute.Mám taký problém. Priateľka začala dosť priberať do rizikových partií a mne sa to jednoducho prestalo páčiť. Sme spolu už 3 roky. Keď sa spolu milujeme stále viac si všímam jej tlustejší zadok aj brucho a vadí mi to.Ona sa snaží schudnúť, ale nejde jej to. Ja začínam rozmýšlať nad inými babami a pochybovať o tom či chcem s ňou ostať. Viem, že ona ma ľúbi aj ja ju, ale pochybujem či to takto vydržím. Bojím za budúcnosti že veľmi stlustie a uplne sa mi prestane pačiť.Viete poradiť???

prcekel

Ahojte!mam strach ze ma moj priatel prestava mat rad len preto ze som troska pribrala!je velmy pekny....moze si dovolit o moc krajsie dievcata!a ja mam strach pribrala som a mam k tomu zdravotne problemy a to od vtedy co o mna prestava mat zaujem!!neviem co mam robit:<<<

alexandra261

No DURO:
Pocuvaj ma zlatino, mne sa stalo presne to iste. Bola som s priatelom skoro 4 roky,a pribrala som tiez. Neviem preco, ale to je jedno. Vedela som ze som pribrata, ale nikdy mi nic nepovedal, len bol ticho, ale samozrejme som zacala aj ja chudnut, pretoze za normalnych okolnosti som bola vzdy stihlejsia. Ale pribrala som myslim si z antikoncepcie. Urobil tu vec, ze sa so mnou rozisiel, a povedal mi ze ho pritahuju ine baby, ja uz nie.Zili sme spolu, byvali skoro 4 roky, a zo dna na den ma poslal prec.:-( Stalo sa mu to, ze ked sa chcel vratit, ja uz som sa s nim len hrala, uz som mu nedoverovala. Sklamal ma, len pre par kil navyse. Ja som schudla, vratila som sa do normalu, chlapi si idu krky vykrutit, ked idem nahodena po ulici, ale on moze o mne uz iba snivat. A stacilo malo, len aby sa so mnou porozpraval, ze by sa mu viac pacilo keby som schudla. Poradim ti, ked ju opustis len koli tomu, tak si debil, a budes si buchat neskor hlavu o stenu, jemne jej naznac ze by mohla trosku schudnut, a pomoz jej pri tom aj ty.Ale rozist sa?

: )

suhlasim s polievockou. a ty si riadny duro trulo, takeho ako ty by som nechcela, nemas ani sajnu o tom co je to prava laska

dura

akoze ak ju lubis thak by si thi mala paist thaka aka je ved ona tho dokaze schudne a bude zasa thaka aka bola no predtyma sa snou nesmies rozist thy si ale debil akoze len kvoli tomu ze ma o par kil naviac uz sa snou chces rozist tho ste vi muzi dokonaly sa zobud a zacni púremyslat

twigy

Poliewoocka podla mna zena vyjadri uctu svojmu priatelovi ale nie iba jemu ale aj ludom s ktorymi sa denne stretava aj tym ako sa o seba stara. Ludia sa radi stretavaju a radi navazuju kontakt prave takymito ludmi. Je to cista psychologia a nic povrchneho :-)) Clovek ktory sa paci sam sebe i okoliu, vyzaruje aj vnutornu krasu.

twigy

Aha, nejaka zakomplexovana tlsta chudera tu od 21:53 pise pod mojim nickom, ako mi to trha zily? Takych ako ty iba lutujem...