Frajerka Pribera

Príspevok v téme: Frajerka Pribera
duro

Čaute.Mám taký problém. Priateľka začala dosť priberať do rizikových partií a mne sa to jednoducho prestalo páčiť. Sme spolu už 3 roky. Keď sa spolu milujeme stále viac si všímam jej tlustejší zadok aj brucho a vadí mi to.Ona sa snaží schudnúť, ale nejde jej to. Ja začínam rozmýšlať nad inými babami a pochybovať o tom či chcem s ňou ostať. Viem, že ona ma ľúbi aj ja ju, ale pochybujem či to takto vydržím. Bojím za budúcnosti že veľmi stlustie a uplne sa mi prestane pačiť.Viete poradiť???

katty19

O príťažlivosti sa može rozprávať. Osobne si myslím, že skutočná príťažlivosť vychádza z vnútra a tá sa potom prenáša v pohybe von. Resp. premieňa sa, ako energia, a vytvára hmotný svet.

janosik1

ako iste chapete, sexualna pritazlivost (a ani laska) nie je nieco, co sa odohrava na rozumovej urovni.
takze nie je mozne sa rozhodnut: tento clovek ma bude sexualne pritahovat.
zalezi to od vselicoho, napr. aj od toho, aky ma baba zadok ci prsia. (za toto poriadne schytam, to mi je jasne)
cau katy, dlho sme sa necitali, mam sa fajn :)

katty19

Jánošíček moj, teba som už nezavetrila asi vyše týždňa, chýbals mi!!! Máš pravdu, chceme byť krásne, to je tutovka a záleží na tom, aj to je tutovka a my vám sľúbujeme, že urobíme všetko preto, aby sme sa vám vždy páčili.

zrrzka

katty, ja proti gomezovi nemam nic, ja len rada diskutujem a pritom sa dozviem vela informacii, mne nejde o to, aby som tu niekoho svojimi nazormi vytocila.. chcem len vediet, ako je na to reakcia. vsak o to tu ide, nie? aj mne ide o to, aby sa poniektori chlapi zobudili a hladali viac ako len pekne telo.. ale co clovek to iny pohlad na vec..

janosik1

:)))
baby, ci chcete alebo nie, vas vyzor je pre muza dolezity. neznamena to ale, ze je to jedine, na com zalezi.