Frajerka Pribera

Príspevok v téme: Frajerka Pribera
duro

Čaute.Mám taký problém. Priateľka začala dosť priberať do rizikových partií a mne sa to jednoducho prestalo páčiť. Sme spolu už 3 roky. Keď sa spolu milujeme stále viac si všímam jej tlustejší zadok aj brucho a vadí mi to.Ona sa snaží schudnúť, ale nejde jej to. Ja začínam rozmýšlať nad inými babami a pochybovať o tom či chcem s ňou ostať. Viem, že ona ma ľúbi aj ja ju, ale pochybujem či to takto vydržím. Bojím za budúcnosti že veľmi stlustie a uplne sa mi prestane pačiť.Viete poradiť???

nina30

Zrzka: jasne že nie, ja hovorím že vizuálne netreba podceňovať pri zoznámení. Hovorím že neviem či by som sa zaľúbila a nie že by som prestala ľúbiť pre to. Pá

zdr.sestra

durimu : ak si vsimas len toto, tak je tu otazka a vazne ju tak velmi lubis? lebo ak rozmyslas nad takymito vecami, co by si robil keby mala nejaku nehodu a napr. uraz tvare a same jazvy.. lubil by si ju alebo by sa si prestala pacit..

zrrzka

nina, otazka znie, ak by priatel pribral napr. kvoli zdravotnych problemom, zacala by si rozmyslat, ze sa ti uz nepaci? prekazalo by ti, ze ma par kil viac? a rozisla by si sa kvoli tomu s nim??

nina30

Pravda je, že frajera som si najskôr všimla pre to že sa mi páčil, potom som ho spoznala a páči sa mi aj jeho povaha. Teiž musím úprimne povedať, že neviem či by som sa dokázala zaľ´úbiť do neatraktívneho chlapa, asi nie.

shiffa

niektori tu pisete, ze ju nelubi, ked sa mu uz nepaci..ale musite dbat na to, ze ked chcete s niekym chodit, vzdy vzdy si ako prve vsimate jeho vonkajsi vzhlad..vtedy ho este nepoznate..aky je charakter a tak..takze vzdy je na zaciatku rozhodujuci vyzor..proste vas MUSI pritahovat..a ked si uvedomite, ze vidite nejaku tucnu alebo skaredu zensku(baby tucneho chalana=))ktora moze byt neviem aka dobra vo vnutri, mozno sa jej nebutete chciet spytat kolko je hodin..nieze este si ju predtsavit ako s nou chodite..ja by som sa rozisla s chalanom keby ze ma uz nepritahuje..co sa mam porihat ked sa predomnou vyzlecie? alebo sa premahat a milovat sa s nim s odporom v mysli, ale navonok sa pretvarovat? je to troska na uvazenie..=)

zrrzka

durimu som poradila, ale som mu chcela otvorit oci, ze aj stihla zena moze po rokoch ochoriet a moze sportovat kolko chce, aj jest menej, a neschudne.. a potom ju tiez vymeni?? lebo sa mu uz nebude pacit?
gomez, my dvaja tusime o co ide, ale duri asi tazko...:-)

katty19

A ja chcem pochváliť Ninu 30. Páči sa mi, čo pre seba robíš a že to robíš najma pre seba. Veľmi, veľmi super. A to, že popri tom nezabúdaš na ostatných, inak by si Ďurimu neradila, velikánska pochvala.

gomez

zrrzka, tak si ma tiež milo prekvapkala:) tiež ťa pochválim, tak to má byť. Namiesto leňošenia pred telkou alebo PC urobíš niečo pre seba. Ja viem, ty si to už nižšie ďurimu poradila...:)

nina30

Snažím sa zdravo žiť, nie pre niekoho ale pre seba, zdravo jem, pijem veľa vody a zel.čaju, chodím pravidelne na kozmetiku/kvalitnú/,behám, starám sa o vlasy a telo. Jasné že sa mi stane že mám o 2-3 kg niekedy viac - sú oslavy, narodky, ... alebo som len tak troška lenivá, ale toto všetko robím pre seba ja sa sama sebe musím páčiť a keď sa páčim druhým tak je to len bonus. toto je moj názor. Tvoja kočka musí byť sama rozhodnutá zo sebou niečo robiť, keď jej to budeš hovoriť nič tým nezmeníš len ju urazíš a nahneváš a ponížiš. Sama musí nájsť impulz ktorý ju prinúti zmeniť živ. štýl, lebo môže teraz schudnúť aj 10 kg ale ak sa vráti ku starému štýlu života znova priberie. Lenže si treba aj uvedomiť genet. dispozície ak je jej matka silná tak aj dievča podľa všetkého bude tak isto, ak je štíhlosť pre teba tak dôležitá zariad sa po svojom a čím skôr. Je to Tvoj život.

katty19

Majda, je to rozne. Určite platí to, čo bolo o príťažlivosti (z mojej stany; si verím)povedané, ale toto je skor iný problém. Je mi fakt ľúto, ako sa k tebe tvoj muž chová. Aj ja som už počula veľa príbehov, sú omnoho horšie (pre utíšenie), ale takéto správanie si nezaslúžiš. Obdivujem ťa a držím palce. Možno to nie je k téme, ale je to tak.