Frajerka Pribera

Príspevok v téme: Frajerka Pribera
duro

Čaute.Mám taký problém. Priateľka začala dosť priberať do rizikových partií a mne sa to jednoducho prestalo páčiť. Sme spolu už 3 roky. Keď sa spolu milujeme stále viac si všímam jej tlustejší zadok aj brucho a vadí mi to.Ona sa snaží schudnúť, ale nejde jej to. Ja začínam rozmýšlať nad inými babami a pochybovať o tom či chcem s ňou ostať. Viem, že ona ma ľúbi aj ja ju, ale pochybujem či to takto vydržím. Bojím za budúcnosti že veľmi stlustie a uplne sa mi prestane pačiť.Viete poradiť???

majulík

Ďurko:Ja iba toľkoto.Mala som v živote obdobie kedy moja váha sa vyšplhala na 76kg/nechcela by som vidieť teraz tvoj pohľad/.Moj priatel s ktorým som bola už predtým 3roky ani raz nepovedal aby som schudla.A vieš prečo?Lebo ma ľúbil takú aká som bola!S mojimi kilami.Ale chvala Bohu našla som dosť síl,na to aby som schudla na 56kg.Nebolo to zo dňa na deň.Ale stále sme spolu.Ťakže ty či ju ľúbiš je naozaj diskutovateľné.

zrrzka

gomez,
neberiem to ako opoziciu, nam ide o dusu a nie o telo...:-)) vahu sice neukecas, ale pekny usmev ti kilo navyse uberie...:-)))

gomez

zrrzka, asi tu ostaneme v opozícií my traja. Aj s katty19. Nás nikto nemusí prehovárať, ani váha sa nedá ukecať.

nina30

to je život, ale do vsťahu majú ísť podobne zameran. ľudia, ktorí sa vedia aj spolu smiať na svojich chybách, len jeho jej chyba irituje.

zdr.sestra

ninus tak to suhlasim s tym trapenim a tak, ale vsak nech sa rozhodne sam. je jasne, ze vacsina ludi si vsima vyzor, aby zacali vobec nejaky vztah.. ja tiez nie som vynimka. aj ked som mojho muza napjrv chcela len kvoli vyzoru, tak dnes uz viem, ze nikto neni dokonaly.. a aj on a tiez aj ja obcas priberieme, alebo ma vidi s mastnymi vlasami.. ale miluje ma a to je hlavne a potom sa spolu smejeme, ze ako to vlastne vyzerame :)

nina30

Ja to chápem, na začiatku som opísala moju kamošku ktorú muž za líniu vkuse atakuje a jej už ide totálne na nervy. Som toho názoru že je lepšie niečo skončiť skôr ako sa celý život trápiť a tým myslím obe strany. je veľa mužov ktorým sa páčia ženy krv a mlieko.

zdr.sestra

ninus ja som tym len chcela poukazat na to, ze ked vadia taketo banalnosti, tak co bude robit vo vynimocnych situaciach..