Strasne bolesti zlomeneho clenku...

Sandra5

Chirurg mi odporucil Wobenzym a uzivam ho par týždnov a myslim ze to pomaha opuch je mensi aj bolesti v pondelok idem zase na kontrolu tak som zvedava

Sandra5.

Asi to vyskusam dost to boli a to uz preslo dost casu a mam pocit ze sa to nezlepsuje. Kupim to volne v lekarni ci treba recept?

snikala

Ahoj, tiez som mala zlomeny clenok, mala som ho v sadre, bol napuchnuty a bolavy. Brala som wobenzym, velmi mi pomohol. Skus

alexej56

urcite sa porad s lekarom o Wobenzyne je to liek tak by som to urcite konzultoval ale podla studii je velmi ucinny aj na urazy aj na rekonvalescenciu a podporu imunity

peter-ko

Ja som mal pred rokom uraz padol som z bicykla ale tak nestatne ze som mal opuchnute koleno a neskor v nom aj vodu a doktor mi odporucil Wobenzym ze zmes enzymov ktore wobenzym obsahuje je velmi dobry na urazy a posobi aj na opuchy a mne zabral.

Klara154

Aj ja som o tom počula ze wobenzym je vhodný pri úrazoch že tá zmes enzýmov pôsobí pozitivne na urazy a ze sa vdaka nemu skor uzdravili a mohli sa vratit k sportu

karoloky

Ahojte vsetci, ja som mal pred rokom nehodu na biczkli a zlomil som si koleno na dvoch miestach, cele zle. Operacia a nasledna extrakcia bol teda zazitok :/, ale som rad ze ma zoperovali dobre, mal som stastie ako tu citam. Dost dlho sa to sice hojilo, ale lekar mi odporucil wobebenzym, ktory mi perfektne zabral. Koleno mi prestalo napuchat a uz ma neboli ani pri sporte. Zase jazdim downhill na bicykli ako drak :D Veľa stastia vsetkym, drzte sa