Strasne bolesti zlomeneho clenku...

Sandra5

Wobenzym je liek ktorý ucinkuje na zizenu imunitu no musi sa brat dlhodobo pri urazoch ucinkuje rýchlejsie,citala som ze je dobry aj na zenske veci a vraj aj na pohlave choroby

2.2.Viki

A na co vsetko je dobrý ten Wobenzym? ja som videla nejaké letáčiky ale netusim na čo je to dobre teda okrem zlomenin ako pises

Sandra5

Mne to neprechadzalo a hlavne nechcelo mi to odpouchnit preto som vyskusala ten Wobenzym a behom par dni to bolo ovela lepsie a som sa citala ze pri zlomeninach tie enzimy velmi rýchlo ucinkuju :)

Jakub123123

ahoj , aj ja som mal zlomený členok . došlo mi aj k posunu kosti takže mi to museli zoskrutkovať . prvé dva dni po operácii som bol v nemocnici a nič som necitil (infúzie)no keď ma poslali domov tak presne to čo popisuješ . Silné tlaky do členku pri pohybe . po cca týždni mi to prešlo .(doktor mi povedal že je to normálne)

2.2.Viki

A to sa ti tak rýchlo zahojilo? to sa mi nezdá veď keď mas niečo zlomené tak to trvá dosť dlho kým sa to poriadne zrastie

Sandra5

Ano mala som to zlomene mala som nehodu na lyziach zrazila som sa s jedným snowbordistom ale uz je to celkom dobre Wobenzym mi dost pomohol

Sandra5

Doktor mi povedal ze je to na velmi dobrej ceste ze sa to konecne zacalo zrastat tak ako malo a ze ho tesi ze ten opuch konecne zmizol a ze sa mi bude neskor lepsie rehabilitovat :)