Strasne bolesti zlomeneho clenku...

lukasssssss

Ak berieš nejaké lieky tak by bolo vhodné nasadit nieco ako je enzymoterapia co urychluje skorsie hojenie zlomenin alebo inych urazov ako je vyvrtnutie a tak

Sandra5.

predvcerom som mala uraz a zlomila som si nohu existuje nieco co podporuje aby sa kost co najrýchlejsie zrástla?

iwan

Dobry den,som po dvojitej vonkajšej trieštivej zlomenine členka,sposobili mi to dvaja ožrani,tou chviľou sa môj život a život mojej rodyni radikalne zmenil,dnes je rok od času ked sa mi to stalo,podobny pripad traumačka odpuchnutie operacia,zle!dalšia operácia dokonca primarom...a zase zle na pn som bol 10mesiacov,bol som aj na exktrakcii skrutiek no kosti mam velmi zle zrastene no odpoveď mojho noveho lekara ...zle,celé zle.operacia a možem sa tešit na čiastočnu invaliditu.Prišiel som o pracu,prišiel som o priateľov,prišiel som o náš byt..ťahačky po políícii nakolko som podal trestne oznamenie no nakolko mali dotyčny páni známu na polícii záznam sa zrazu zmenil na kem ere nieje vidiet nic iba moje nohy a niekoho kto skače po mna..chce sa mi plakat,nakolko bola so mnou moja dcerka ktora ma presne v dnešny den narodeniny.Nikomu neprajem to čo si prežila naša rodina,momentalne čakam na dalšiu operaciu takže dalsich dlhych 8 mesiacov,bez prace žena taha vsetko a ja už mam niekedy myšlienky nato že by to be zo mna bolo lepšie,bolia tie myšlienky,cely ten čas ma ubijaju myšlienky nato čo keby som tamadial nesiel,čo keby:..dufam že už aj na nas sa usmeje štastie aj naša rodina má právo na dobrý a bezstarostny život..držte sa všetci a ďakujem že aspon niečo som sem mohol napisat a trochu si ulaviť.S pozdravom Iwan

emo_77

som po zlomenine vonkajsieho clenka supramaleolaris Weber C1 bez dislokacie.Dnes som bol na kontrolnom rontgene.Ortoped povedal,ze zlomenina je uz zhojena a nariadil dat dole sadru.Nohu vraj este nemam 1.tyzden zatazovat.2.tyzden mam zatazovat postupne vahou 10kg.a postupne zvysovat.Plne zatazenie cca po 25 dnoch.Clenok je stale opuchnuty.Je normalne,ze mi dali dole sadru po 4 tyzdnoch?

Silvia S67

Ja som si zlomila členok 15.12.2013 (trimaleolárna zlomenina). Jeden zlý krok a zmenil sa mi celý život.Operovali ma na traumatológii a mala som to nešťastie, že ma operoval lekár, ktorému asi chýbala skúška z anatómie predkolenia.Musela som ho upozorniť na to, že kosti nie sú tam, kde by mali byť.Nakoniec mi dal za pravdu a opätovne ma operoval a opäť sa mu to nepodarilo...Musela som vyhľadať iného lekára a ten mi musel členok rozsekať a znovu poskladať! Na šťastie tento lekár má zlaté ruky a noha je ako pred úrazom.Nebolí,nekrívam, trochu členok opúcha,ale je to v pohode. Už mám za sebou aj jednu extrakciu skrutiek, ale ma ešte jedna (piata) operácia čaká. Vytrpela som si toho až-až.Bola som 8 mesiacov PN...Všetkým držím palce.