Koniec kileckam navyse

Príspevok v téme: Koniec kileckam navyse
smajliQa

uz ma to stve..odvazim sa.... mam 55,3
idem na ZUR, dam si chcipsy a vino a rano mam 57. proste s mojou psychikou to robi maximalne divy, az by ste neverili...takze som si povedala DOST!!!
idem na 52 a je mi jedno, ci sa moje okolie zblazni a ze mi budu nadavat do anorekticiek, ... proste nezaujem. a viem ze moja mam je uz teraz proti, ale idem mysliet konecne sama na seba!!!!
mam vysku 166... vahu 55, 56 teda podla toho jak prezurujem predchadzajuci den.... KONIEC...
KTO SA PRIDA???
o jedenastej idem do fitka, takze potom pridam presnu vahu....
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

fun13

smajliqa: ja ich striedam, vzdy si nejaky nizkotucny vyberiem ale po vacsine jogobellu...
albo este ranajkujem musli s mliekom, alebo si spravim prazenicu s celozrnnou zemlou...

smajliQa

fun.. aj ja som jedavala zo zaciatku jogobelu light, je uasna, jablckova so skoricou, nepoznam lepsi jogurt....
no teraz som rpesedlala na MILBLU...
150 gramov tohto jogurtiku ma len 63 kcal, co je uzasne :) a chuti... su hocijake ovocne :)

smajliQa

sade.... jasne ze jem ovocie, ale beriem to ako dobrotu... neodporuca sa pri diete, a povie ti to hociajky trener alebo odbornik na zdravu vyzivu,
ak si uz ovocie das, daj si len jeden kus.. a doobeda.... absolutne ho nejedz na vecer alebo miesto vecere. pozri si, je tu o tom vela tem ..

fun13

smajliqa: ja by som to mozno aj skusila, nech to dam rychlo dole.. :D
a samozrejme aj civcit budem, kazdy den cvicim...
ja jedavam jogobellu light :) neviem kolko maju kalorii, ale chutia mi... najlepsia je cucoriedka alebo jablko so skoricou..