Koniec kileckam navyse

Príspevok v téme: Koniec kileckam navyse
smajliQa

uz ma to stve..odvazim sa.... mam 55,3
idem na ZUR, dam si chcipsy a vino a rano mam 57. proste s mojou psychikou to robi maximalne divy, az by ste neverili...takze som si povedala DOST!!!
idem na 52 a je mi jedno, ci sa moje okolie zblazni a ze mi budu nadavat do anorekticiek, ... proste nezaujem. a viem ze moja mam je uz teraz proti, ale idem mysliet konecne sama na seba!!!!
mam vysku 166... vahu 55, 56 teda podla toho jak prezurujem predchadzajuci den.... KONIEC...
KTO SA PRIDA???
o jedenastej idem do fitka, takze potom pridam presnu vahu....
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

smajliQa

cinni:

ano to je pravda, dobre hovoris...
inak...
viem poradit ludom ktory chcu rapidne schudnut.... aj tri ci styri kila za tyzden.. nie je to zdrave, ale tak, da sa....

cinni

waau, atletka:)) preco si prestala?ved to muselo byt super:)

no mne sa pacia na zene svaly..no jasne ze nie take chlapske obrovske bicepsy a tak..ale svaly su super podla mna:)
a nechci byt na mojom mieste..ja som od leta cvicenim v posilke a upravou stravy schudla 6 kil a ludia co ma dlhsie nevideli sa ma pytaju, co mi je, ci niesom chora :D

no ked nechces naberat na svaloch, mozno by pomohol pravy opak zasad treningu..rysovacky a po cviceni ziadne sacharidy a obmedzit (nie vylucit) bielkoviny, ktore treba na stavbu a vyzivu svalov..aspon podla mna..

smajliQa

no ja by som asi radsej vyzerala jak z koncetraku. mne sa svaly na babe nepacia, este to ze su tazsie jak tuk.. ach jaj.kazdy chce nieco, co nema :)
no ja som robila atletiku 8 rokov, takze fitko bolo potrebne kazdy den,..
ale ja som teraz zacala drzat dietu a cvicit hlavne preto, lebo od kedy som prestala robit vrcholovo tu atletiku, tak isli kilecka hore. no.
a teraz chodim do fitka 3x do tyzdna na tie dve hodinky.

cinni

ale ved mozes byt rada!!ja makam v posilke ako otrok a vyzeram ako z koncentraku odkedy cvicim:)))))
a som si nevsimla..co to vlastne cvicis?

smajliQa

v pohode cinni... ja mam skorej ten problem vies... ze.. ja ked cvicim dlhsie, hned sa mi to vrazi do svalov.. proste... lebo telo si pamata, ked robi dlho sport... a chodi do posilky,, a potom prestane,, a opat zacne tak telo si pamata .. proste rozumies mi,nie ? :)))

a jasan, chopsy salat je ok, ... len iwus, niekde ho davaju aj s dresingom.... tak ten hned vyluc :)

cinni

iwus, co ty riesis, mas vyborne miery aj vahu! :)

ked uz sladke, radsej doobedu papaj a sopsky salat je OK, aj s tym ovcim syrom :)

smajliQa

iwus :

ale ty mas krasnu vahu,,.,.,. vysku taku ako ja a mas o tri ci styri kila menej, to je super, presne tak to chcem mat ja.

sade :

co navrhujes s tymi fotkami?? mne je jedno, napriklad aj mailom.... alebo navrhni nieco....
ja som zatial papala len jogurt nizkotucny :)

fun :
ja cvicievam zhruba tak dve hodiny,. 30 min bicykel, 30 min. sepper, a potom podla toho ... bud brusko, alebo nohy,.,, co mi zrovna nasleduje, no.

cinni:
ja cvicim od svojich 9 rokov, lebo som robila vrcholovy sport, takze v tomto ja problem nevidim, a so zdravou stravou tiez problem nemam, skor naopak.
ale ked sa proste oslavuje, tak si tie chipsy dam. kurna ved sme len raz na tomto svete, nie?

iwus93

SmajlinQa: moje miery sú 83-65-90 obvod stehna: 52-53 cm rada by som dala na 47-48 cm ale keby bolo najprv 50 cm bola by som radšej
výška: 165 cm, váha: 51 kg, ciel:45-48 kg
zadok: 85-88 cm..to je jedno medzi tými to mierami by som sa rada pohybovala a bola by som rada keby z prs by mi neodbudlo lebo už teraz nie som s nimi spokojná

iwus93

Ja som mala dneska na raňajky sojový rožok a šunku k tomu a potom som si dala kúsok tiramisu :/ viem že by sa to nemalo ale kúsok sladkého hádam nezaškodí, a rada by som sa zbavila tej závislosti. Už som aj cvičila na orbitreku 30 min. taká som zapotená, inokedy vydržím aj 45 min ale dneska nie :(
a baby šopský šalát je dobrý na chudnutie?
ide tam rajčina, ovčí syr, šalátová uhorka, paprika, cibula, olivový olej...ja by som si to spravila bez cibule a papriky

Najčítanejšie články