Koniec kileckam navyse

Príspevok v téme: Koniec kileckam navyse
smajliQa

uz ma to stve..odvazim sa.... mam 55,3
idem na ZUR, dam si chcipsy a vino a rano mam 57. proste s mojou psychikou to robi maximalne divy, az by ste neverili...takze som si povedala DOST!!!
idem na 52 a je mi jedno, ci sa moje okolie zblazni a ze mi budu nadavat do anorekticiek, ... proste nezaujem. a viem ze moja mam je uz teraz proti, ale idem mysliet konecne sama na seba!!!!
mam vysku 166... vahu 55, 56 teda podla toho jak prezurujem predchadzajuci den.... KONIEC...
KTO SA PRIDA???
o jedenastej idem do fitka, takze potom pridam presnu vahu....
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

smajliQa

tak, poviem vam ako som to jednu dobu robila ja, zacala som papat rano o deviatej, a skoncila poobede o stvrtej, niekedy o piatej.
jedla som kazdu hodinu, s tym ze som do seba kazdu tu hodinu dala max. 100 kcal.
cize ak som zacala rano o deviatej a skonicla o piatej, papala sm dokopy 9 krat, 9 x po 100 kcal, co je dokopy 900 kcal, pricom pri takomto mnozstve kalorii urcite stale chudnete. a nie ste hladne, pretoze kazdu hodinu date nieco do zaludka.
mozu to byt jogurty, grepy, hocijaka zelenina, syr, polievka,
napriklad to moze byt kludne aj kusok cokolady,,, ale si to vyratajte a neprekrocte to mnozstvo. zarucujem fajn vysledok.... a mate aj slane, aj sladke, aj hocijake :)

smajliQa

iwus preboha len nie ovocie.... uz proste to baby pochopte ze ovocie do diety v ziadnom pripade nepatri.
ja viem, ma kopu vitaminov a urcite je to super ako nahrada za sladke, napriklad banan,.,, ale nechutne sa z neho pribera.
ovocny cukor je totiz tiez cukor,.

iwus93

nie ja nechcem pribrať, niektoré kamošky tiež tak schudli a stále majú tu istú váhu, dokonca niektoré sa snažia pribrať pretože vela schudli

fun13

prave som dobehala, behala som 30 min. a este vecer pojdem na steper... tak a teraz sa idem na obedovat, ale este neviem coho...jaaj

carey

ahojte baby, tak som si tu precitala vase prispevky, potrebujem schudnut tak 5kg, nechcem to za tyzden, ale potrebujem poradit co mam vylucit, viem ze je tu vela takych tem. Ja mam obvod stehna 60 takze asi viete ako to vyzera, mam 173cm a 64kg. Co je dobre cvicit na nohy, ja mam celkom rada steper tak 30min a zacala som chodit na spinning 2x do tyzdna? myslite ze z tych noh by mohlo ist dolu ?
Vdaka