Koniec kileckam navyse

Príspevok v téme: Koniec kileckam navyse
smajliQa

uz ma to stve..odvazim sa.... mam 55,3
idem na ZUR, dam si chcipsy a vino a rano mam 57. proste s mojou psychikou to robi maximalne divy, az by ste neverili...takze som si povedala DOST!!!
idem na 52 a je mi jedno, ci sa moje okolie zblazni a ze mi budu nadavat do anorekticiek, ... proste nezaujem. a viem ze moja mam je uz teraz proti, ale idem mysliet konecne sama na seba!!!!
mam vysku 166... vahu 55, 56 teda podla toho jak prezurujem predchadzajuci den.... KONIEC...
KTO SA PRIDA???
o jedenastej idem do fitka, takze potom pridam presnu vahu....
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

iwus93

Fun: tak ty si ešte na tom dobre, ja mám 52-53 cm :/ 50 cm som mala cez leto a bola som velmi spokojná :D ale keby to šlo ešte na menej

fun13

iwus: to som aj ja pocula.. ved neurazim sa ak schudnem aj z bucha a tak... :) ale hlavne nech to ide zo stehien..kolko mas stehna?? ja mam 50 cm..

fun13

ideme teda spolu do toho....popiseme si jedalnicky a nejake tie cviky... ja chcem najviac schudnut zo stehien.. a co vy??

nneviemnn

no ja chcem ist tiez z 58/57 na 53 aspon, teraz ma ale moemntalne hrozne sere pocasie, lebo v meste nebyvam, von je blato neda sa ani behat skratka nic! som tu len zavreta bez akehokolvek pohybu :( nech je uz teplo